Міністерство культури за поданням Служби безпеки України внесло27 осіб перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці.Про це свідчить наказ Мінкульту №921 від 20 вересня, опублікованийна сайті відомства. Зокрема, доповнено перелік осіб російськимиспіваками та артистами:

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення направила листіталійській телекомпанії World Fashion Channel, в ефірі однієї зпередач якої була показана карта Російської Федерації разом занексованим Кримом. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Російський актор пообіцяв вбити лідера «Правого сектора»

Колишній керівник одеського "Правого сектора" Сергій Стерненкоопублікував в Twitter скріншоти листування з російським акторомІваном Охлобистіним, який пообіцяв особисто або руками своїх учніввбити українця і всіх його рідних.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України запівроку оштрафував 15 радіостанцій за порушення мовних квот. Про цепід час прес-конференції в "Укрінформі" повідомив голова НацрадиЮрій Артеменко.

Український телеканал "Інтер" транслює концерт відомогоросійського музиканта Леоніда Агутіна, який раніше потрапив в базузлочинців українського центру "Миротворець". Про це на своїйсторінці в соцмережі Facebook повідомив український політологОлексій Голобуцький.

Український і російський співаки посварилися через Крим

Російський репер Василь Вакуленко (Баста), якому заборонилив'їзд в Україну через порушення законодавства при відвідуванніокупованого Росією Криму, написав у Facebook відкритий відповідь налист лідера гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка.

Мати співачки Світлани Лободи (LOBODA), депутат від фракції"Нові обличчя" Ірпінської міської ради Київської області НаталіяЛобода прийняла рішення про складання депутатських повноважень. Проце повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк в Facebook.

Пам’ятник Лесі Українці в Криму перетворили на «громадський туалет»

В окупованій Ялті територія біля пам’ятника поетесі ЛесіУкраїнці перетворився на «громадський туалет». Про це повідомляєРІА «Новий День».

Народний артист України заявив, що України та українців не існує

Популярний російський актор та режисер Володимир Бортко виступивзі скандальною заявою на прокремлівському Першому телеканалі. Відеойого виступу розміщене у мережі.

В Україні скасували концерт відомої російської співачки

Концерт російської естрадної співачки Крістіни Орбакайте, якийповинен був пройти в Києві, не відбудеться. Про це повідомляєтьсяна сайті продажу квитків Karabas.