Макрон бойкотував стенд РФ на Паризькому книжковому салоні

Відмітимо також, що під час Паризького книжкового салонуПрезиденту Макрону було передано книгу оповідань Олега Сенцова уфранцузькому перекладі. Про це посольство України у Франціїнаписало на своїй сторінці у Facebook.

Порошенко закликав G7 не визнавати вибори в окупованому Криму

Президент України Петро Порошенко звернувся до послів країн"Великої сімки" із закликом не визнавати російські вибори вокупованому Криму.

Сеітаблаєв розповів про свій новий фільм

Режисер Ахтем Сеітаблаєв, чий фільм "Кіборги" має неабиякийглядацький успіх не лише серед української аудиторії, а також гарносприймався на презентації у Відні, вже розпочав підготовчу роботунад своєю п'ятою кінокартиною. "Жанрово "Захар Беркут" – цеісторична драма. Зараз ми у підготовчому періоді, групавідпрацьовує сценарій, займається пошуком локацій, першим відборомакторів, художник-поставник працює над тим, що має бути в кадрі.Велику увагу приділяємо моментам, пов'язаним із комп'ютерноюграфікою", - розповів він в інтерв'ю агентству "Укрінформ".

В Україні стартував весняний сезон фестивалю

У восьми українських містах стартував весняний сезон фестивалю"Британський театр у кіно", в рамках якого відбудуться показивистав найкращих британських театрів на великих екранах. Про цеповідомляє прес-служба Британської ради в Україні.

Мінкульт України розширив

Міністерство культури України розширило "чорний список" діячів,які створюють загрозу національній безпеці. Про це йдеться уповідомленні відомства.

Невідомі вкрали бюст поетеси Лесі Українки c фасаду будівліМузею Лесі Українки в Києві.

Українка призначена головним диригентом австрійської Опери Граца

Українська диригент Оксана Линів призначена головним диригентомОпери Граца і філармонійного оркестру цього ж австрійського міста.Контракт почнеться в сезоні 2017/18 і триватиме до сезону 2019/20включно.

Жан Рено приїхав до України знімати фільм

До України на зйомки фільму "Останній крок" приїхав всесвітньовідомий французький актор Жана Рено. Про це на своїй сторінці уFacebook написав голова Держкіно України Пилип Іллєнко.

В Україну на зйомки фільму приїхав Жан Рено

До України на зйомки фільму "Останній крок" приїхав всесвітньовідомий французький актор Жана Рено. Про це на своїй сторінці уFacebook написав голова Держкіно України Пилип Іллєнко.