Учасник конкурсу "Нова хвиля 2017" від України, співак АртемІванов (Isaaс), працює на російському телебаченні. Його профайлопублікований в розділі "Ведучі" на сайті телеканалу RU.TV.

Акторка Римма Зюбіна, яка зіграла головну роль в українськомуфільмі “Гніздо горлиці”, розповіла, що почала менше зніматись вкіно, бо зараз займається волонтерством. Про це вона розповіла вінтерв’ю виданню “Радіо Свобода“.

Народний віртуоз України, зірка театру "Маски-шоу" БорисБарський розсмішив користувачів Facebook історією про те, якросіяни обіцяли його захистити.

Національна рада з питань телерадіомовлення оштрафувала"Громадське радіо" за відсутність українських пісень в ефірі. Проце повідомляє прес-служба регулятора.

Кабінет Міністрів передав права керування приватним акціонернимтовариством "Одеська кіностудія" Міністерству культури України,повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Росія і Україна зобов'язані помиритися, щоб збройний конфлікт наДонбасі закінчився, заявив актор Олексій Горбунов. Його слованаводить телеканал ТСН.

Українські музеї можна відвідати не виходячи з дому

Компанія Google запустила віртуальний тур музеями України простонеба. У партнерстві з Міністерством культури України, компаніяоцифрувала зображення семи музеїв в різних регіонах України істворили спеціальний сайт «Музеї України просто неба» –museums.authenticukraine.com.ua, де можна дізнатися більше пронародну архітектуру і побут, самобутність української культури.

В Україні хочуть заборонити російський мультфільм «Маша і Ведмідь»

Члени громадської організації "Рада громадської безпеки"закликали Держкомітет телебачення і радіомовлення Українизаборонити російський мультфільм "Маша і Ведмідь". Про це сказано узверненні на сайті організації.

Чоловіка, який зняв штани на сцені «Євробачення», оштрафували на 8500 гривень

Український пранкер і журналіст Віталій Седюк, який оголивсідниці під час виступу Джамали у фіналі «Євробачення-2017» вКиєві, засуджений до штрафу в розмірі 8500 гривень. Про цеповідомляє УНІАН.

Заслужений музикант України раптом помер на вокзалі вІвано-Франківську. Відомому акторові місцевого театру ВолодимируПантелюку раптом стало погано.