Служба безпеки України заборонила музиканту Вадиму Самойлову,одному із засновників групи «Агата Крісті», в'їзд в країну на п'ятьроків. Про це в середу, 21 червня, повідомляє портал«Обозреватель».

Петиція на підтримку української мови

Twitch — найпопулярніший в світі сервіс потокового відео ігровихпрямих трансляція та кіберспортивних турнірів. Однак, черезвідсутність української мови, як офіційної мови мовлення,україномовні трансляції на Twitch відсутні.

Відомій українській співачці погрожують вбивством

Українській співачці Анастасії Приходько, яку намагалися вкрастиі вивезти в Росію, погрожують розправою. Про це свідчить їїінтерв'ю "Апострофу".

Українська студія 4A Games офіційно представила довгоочікуванепродовження постапокаліптичних шутерів Metro. Нова частина епопеїпід назвою METRO EXODUS як попередні частини заснована на серіїроманів письменника Дмитра Глуховського.

С.Шнуров представив оновлену версію книги про "Ленінград"

Музикант Сергій Шнуров представив оновлену версію книги прогрупу "Ленінград", говориться у повідомленні з посиланням на РИА"Новисти".

Український співак Іван Дорн зібрався на фестиваль "Дика м'ята"в Росію з програмою Jazzy Funky Dorn!. Музикант виступить уп'ятницю, 23 червня, в селі Бунірево, Тульська область. Про цеповідомляється на сайті фестивалю.

У Генеральній прокуратурі України заявили, що в разі, якщонімецька музична група Scooter виступить в окупованому Криму, то їїучасникам загрожує вісім років в'язниці. Про це повідомив захисникгенпрокурора Євген Єнін, відповідаючи на запитання німецькогожурналу Bild про те, що загрожує музикантам, якщо вони виступлять вКриму.

Державна міграційна служба надала статус біженця колишньомуросійському актору Сергію Анісіфорову, який в 2014 році ставучасником Євромайдану, а зараз живе в Україні і є активістомодеської "Самооборони". Про це сам Анісіфоров розповів журналістам,повідомляє "Укрінформ".

На виставці можна побачити близько 150 оригінальних експонатів,які знайшли на території гончарного посаду Вишгорода кін. Х – поч.ХІІ ст. Основна колекція нараховує приблизно 5 тис. експонатів.

МЗС проведе традиційний захід просто неба з присвятою Криму

"14 червня у атріумі МЗС України відбудеться черговий МЗС OPENAIR - цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей». Західорганізований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символомсолідарності та підтримки тих, хто виступає проти російськоїокупації Криму", - йдеться у повідомленні.