Сайт «Миротворець» запустив систему ідентифікації облич осіб

Центр "Миротворець" запустив систему автоматичного розпізнаванняоблич осіб, які зазіхнули на незалежність та територіальнуцілісність України. Система отримала назву "Identigraf". Про цеповідомив народний депутат України Антон Геращенко на сторінці вFacebook.

В окупований Луганськ на святкування Дня шахтаря зібралисяросійські артисти. Серед запрошених група "Стрєлкі", Аніта Цой іОлена Підлужна. Про це повідомило так зване "Міністерство культуриЛНР".

Відома російськомовна ведуча перейшла на українську мову

Відома українська телеведуча і модель Василіса Фролова, яка всежиття говорила російською мовою, заявила, що вирішила перейти наукраїнську. Зокрема, вона заявила, що довго думала про те, чомувона, українка, не розмовляє українською мовою.

Радянський актор, який підтримав окупацію Криму, зібрався в Україну

Радянський і російський актор театру і кіно Костянтин Райкін,який раніше радів окупації РФ Криму, збирається виступити вОдесі.

Інтерпол оголосив у розшук 52 українські картини, які вивезли в Росію

52 картини Музейного фонду України художників XVIII–XIX століть,які у березні 2014-го були незаконно передані в Сімферопольськийхудожній музей, оголошено в державний та міждержавний розшук поканалах Інтерполу. Про це повідомила прес-служба прокуратури АРКрим.

Українці готові «воювати» за перегляд серіалів російською мовою

«Новий канал» розпочав транслювати російський серіал " Мояпрекрасна няня українською мовою, чим викликаа бурю негативнихвідгуків в глядачів, яким не потрібна українська мова, якщо йдетьсяпро улюблений серіал.

Рівно три роки тому на 85-му році життя помер українськийдитячий письменник Всеволод Нестайко – один з найвідоміших дитячихавторів в Україні.

Яценюк став співвласником відомого українського телеканалу

Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк увійшов доскладу співвласників українського інформаційного телеканалуEspreso.TV.

Після візиту в Крим російська поетеса виступила в Україні

В Одеському клубі "Пляжник" пройшов творчий вечір російськоїпоетеси Ірини Астахової, проти виступу якої виступали місцевіактивісти. Про це повідомляє одеське видання "Думська".

Російський музикант заявив, що Росія не зможе вибачитися перед Україною

Відомий російський виконавець Олексій Лебединський, якийемігрував у США, вважає військову агресію РФ в Україні очевиднимдля всього світу фактом. І питання завершення війни і спокутипровини росіянами стає наболілим і складним. Про це він заявив вінтерв'ю "Апострофу".