Театр “Київ модерн-балет” отримав статус “академічного”

Міністр культури Євген Нищук завітав на виставу “Лускунчик”театру “КИЇВ модерн-балет” та урочисто привітав увесь колектив тахудожнього керівника театру Раду Поклітару з отриманням новогостатусу “академічного”, вручивши офіційний документ, що підтверджуєдовгоочікуване звання та новий статус театру.

У Брюсселі покажуть 5 українських фільмів під час фестивалю Ukraine on Film

У Брюсселі 17 січня розпочнуться Дні українського кіно -щорічний фестиваль Ukraine on Film, який традиційно проходить уЦентрі образотворчих мистецтв BOZAR, найбільшої культурноїінституції Бельгії, говориться у повідомленні з посиланням наповідомлення Артхаус Трафік.

ALEKSEEV пояснив, чому хоче виступати на Євробаченні від Білорусі

Український співак ALEKSEEV пояснив, чому зняв свою кандидатуруз українського національного відбору на Євробачення-2018 і хочевиступати від Білорусі. Про це артист повідомив у інтерв’ю YouTubeканалу POP-KOPM SHOW.

Фільм "Кіборги" збираються подати на "Оскар"

"Ми будемо подаватися. Побачимо, як вирішать члени українськогооскарівського комітету", - сказав А.Сеітаблаєв.

Сьогодні, 12 січня, в атріумі Закарпатської ОДА відкриливиставку десяти митців, яких об′єднує спільне ім′я – Василь. Якповідомляє кореспондент , унікальний проект художники приурочили доДня Св. Василя Великого, який відзначають 14 січня.

Театральний уікенд Національної оперети відкриє балет-фейєрія "Кармен-сюїта"

Яскравий балет-фейєрія “Кармен-сюїта” Ж.Бізе відбудеться о19:00. Видовищна вистава, у якій мовою хореографії змальованокориду, у якій грають на кастаньєтах, а ритми фламенко бентежать іпричаровують.

Канал «1+1» подав у суд на Мінкультури за заборону серіалу «Свати»

Телекомпанія "1+1" подала позов до Міністерства культури Українита Держагентство з питань кіно (Держкіно) у зв'язку із забороноюсеріалу "Свати" студії "Квартал 95". Про це повідомила прес-службаОкружного адмінсуду Києва.

Український артист виступив проти заборони російських фільмів

Український шахрай Андрій Данилко, відомий за образом ВєркиСердючки, заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону на телеканалі "112Україна", що не схвалює обмежувальних заходів стосовно російськогокінематографа.

У Литві померла акторка українського походження Тетяна Майорова

Через важку хворобу на 77-му році життя померла актрисалитовського театру і кіно українського походження Тетяна Майорова.Про це повідомив Російський драматичний театр Литви.

Порошенко поділився кращими піснями 2017 року українською мовою

Президент України Петро Порошенко оприлюднив сім українськихпісень, які йому найбільше сподобалися в 2017 році. Президентопублікував плейлист у Facebook.