Ввечері 17 листопада у віці 88 років померла відома українськаоперна співачка Діана Петриненко. Про це повідомили режисер СергійПроскурня та генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркіну Facebook, інформує .

Переможниця національного відбору на дитяче Євробачення-2018Даріна Красновецька записала конкурсну пісню Say Love разом зАкадемічним хором, повідомляє .

Другий рік поспіль глядачі дитячого Євробачення можутьпроголосувати за своїх фаворитів онлайн на офіційному сайтіконкурсу. Інструкцію, як саме це зробити, опублікувано на сторінціUA:Євробачення, повідомляє .

Створений в копродукції українсько-ісландсько-французький фільмрежисера Бенедикта Ерлінґссона "Гірська жінка: на війні" отримавнайпрестижнішу кінопремію в скандинавському регіоні. Про цеповідомила прес-служба Держкіно

Прощання із кінорежисером і народним артистом Давидом Черкаськимвідбудеться 1 листомпада в Будинку кіно в Києві. Про це повідомляєз посиланням на Національну спілку кінематографістів.

Сьогодні помер український письменник, сценарист і драматургБогдан Жолдак. Про це написав на своїй сторінці у Facebook членНаціональної спілки письменників України Василь Трубай.

Американська поп-співачка та кіноакторка Майлі Сайрус, відоматакож під псевдонімом Ханна Монтана, зняла музичний кліп у столиціУкраїни Києві. Про це повідомляє з посиланням на Twitterфанатів.

Український мультфільм "Викрадена принцеса" здобув свою першуміжнародну перемогу як "Найкращий художній фільм".

Пішов з життя легенда української мультиплікації Давид Черкаський

Помер знаменитий український художник-мультиплікатор, режисер ісценарист Давид Черкаський.

У п’ятницю в Москві помер актор Микола Караченцов. Про цеповідомляє видання ТАСС з посиланням на сина актора.