СБУ заборонила в'їзд в Україну на три роки білоруському реперуМаксу Коржу. Про це в коментарі InfoResist повідомив помічникголови Держприкордонслужби Олег Слободян.

На кінофестивалі в Москві покажуть фільм про героїв АТО

На фестивалі документального кіно «Артдокфест-2017», який пройдез 6 по 12 грудня в Москві, Санкт-Петербурзі і Єкатеринбурзі,запланований показ українського фільму «Війна заради Миру»українського режисера Євгена Титаренко.

Українська співачка попрацювала в російському «Макдоналдсі»

Відома українська співачка Аліна Гросу, яка кілька років томузаради кар'єри поїхала в РФ, похвалилася роботою в російському"Макдоналдсі". Відповідне фото опубліковано на сторінці виконавиціу соцмережі Instagram.

Україна не забороняє книги російською мовою

В Україні немає заборони книжок російською мовою, у нас єобмеження на ввезення книг, які популяризують органи влади і силовіструктури держави-агресора.

Російський репер досить, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну законцерти в окупованому Криму, анонсував свій виступ у Києві.Організатори вже почали продавати квитки на виступ артиста,повідомляє "Обозреватель". Концерт Басти повинен відбутися 1грудня, судячи з анонсу, який розміщений на сайті виконавця. Реперповинен заспівати в клубі Stereo Plaza.

Українського журналіста не пустили у Вірменію через роботу в зоні АТО

Знімальна група ICTV полетіла у відрядження до Вірменії задомовленістю та акредитацією в МЗС, але в’їзд до країни виявивсязакритим. Про це повідомив кореспондент «Фактів тижня» ЄвгенЛєсной.

Представники 16-х країн світу подали заявки на побудову музею Революції гідності

До участі у конкурсі побудови “Національного меморіальногокомплексу Героїв Небесної Сотні — музей Революції Гідності” булоподано 66 заявок з 16 країн світу. Про це сьогодні під час брифінгуна тему “Стан проведення Міжнародного відкритого архітектурногоконкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта“Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — МузейРеволюції Гідності” сказав представник компанії — організаторуконкурсу “Рhase 1” Бенджамін Хоссбах.

В рамках декомунізації в Україні перейменували 987 міст і сіл,понад 50 тисяч вулиць, демонтували 1320 пам'ятників ВолодимируЛеніну і сотні інших пам'яток, пов'язаних з тоталітарним режимом.Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, виступаючина з'їзді партії Народний фронт.

У Києві відкриється виставка присвячена сторіччю Української революції 1917-1921рр.

В середу, 15 листопада, у центрі Києва розпочне свою роботувиставка "100 років боротьби: Українська революція 1917-1921",повідомляє з посиланням на сайт Інституту національної пам'яті.

Росія відмовилася приїхати в Україну на конференцію про тоталітаризм

Історики з Білорусі, Литви, Молдови та України зібрались уЛьвові на конференцію «Комуністичні тоталітарні режими Європи:ґенеза, специфіка, пам’ять». Науковці обговорюють спадоккомуністичного панування і подолання тоталітарного режиму,пошуково-ексгумаційні дослідження в Литві та Україні, вшануванняпам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму.