Національний художній музей України, що на вулиці Грушевського вКиєві, закриють на реставрацію до осені. Про це повідомляєпрес-служба музею.

Компанія “Трумен Продакшн” завершила виробництво повнометражногохудожнього фільму режисера Олександра Жовни “Історія Лізи”. Про цеу Facebook повідомляє Держкіно.

Зйомки фільму про українського поета та дисидента Василя Стуса зробочою назвою "Птах душі" вже на фінішній прямій. Про це "РадіоСвобода" повідомили представники знімальної групи.

На міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах презентувалифільм утримуваного в Росії українського режисера Олега Сенцова"Гамер". Про це повідомляє з посиланням на Посольство України вПразі.

Державне агентство України з питань кіно уклало з компанієюKristi Films контракт про надання короткометражному фільму "Поряднальвівська пані" державної фінансової підтримки розміром 995 тис.гривень. Про це повідомляє з посиланням на Facebook Держкіно.

Комітет ЮНЕСКО включив 9 нових об’єктів до Списку Всесвітньої спадщини

Комітет Всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй зпитань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), засідання якого проходитьз 24 червня 2018 року в Манамі (Бахрейн) під головуванням шейхи ХаїРашид Аль Халіфи, включив девять нових об'єктів до СпискуВсесвітньої спадщини.

У Львівській обласній філармонії цими вихідними пройшов ІІМіжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака, говориться уповідомленні з посиланням на "Гал-інфо".

З'явився трейлер фільму "Вулкан" режисера Романа Бондарчука. Проце в Facebook повідомляє Держкіно.

У Києві відбудеться Гранд-концерт до закриття 83-го театральногосезону Київського театру оперети у Міжнародному центрі культури тамистецтв (Жовтневому палаці культури).

На Закарпатті, в Синевирській Поляні, розпочалися зйомки фільму"Захар Беркут". Про це повідомляє з посиланням на FacebookДержкіно.