Європейська кіноакадемія звернулася до громадян усього світупідтримати дії щодо визволення українського режисера, політв'язняОлега Сенцова у РФ, який оголосив безстрокове голодування. Про цейдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті організації.

Український письменник Андрій Любка закликав на один деньвідмовитися від їжі на знак солідарності із засудженим в РФукраїнським режисером Олегом Сенцовим.

Головну нагороду 71-го Каннського кінофестивалю отримав фільмяпонця Хірокадзу Корееда “Магазинні злодюжки”. Про це йдеться вофіційному Twitter кінофестивалю.

У п'ятницю і суботу 25 і 26 травня в Національній оперетіУкраїни відбудеться прем’єра знаменитого бродвейського мюзиклу“Скрипаль на даху”.

Відомий британський виконавець і громадський діяч сер Елтон Джонвідвідає Україну наприкінці травня і в понеділок, 28 травня,відвідає благодійну барахолку "Кураж Базар" на арт-заводі"Платформа" в Києві, де проведе зустріч з українськими борцями зіСНІДом і поспілкується з ВІЛ-позитивними людьми. Про це йдеться уповідомленні на Facebook-сторінці організаторів.

Фільм «Жінка на війні» Бенедикта Ерлінґссона, який створений укопродукції України та Франції, Ісландії (українським копродюсеромє Сергій Лавренюк), нагороджена призом за Найкращу музику – SACD(Authors’ Society), яка присуджується консорціумом письменників ікомпозиторів.

Під час опери “Набукко” на сцені Національної опери України надві хвилини зник звук. На очах у здивованої публіки артисти хорупродовжували співати, оркестр грав, але без жодного звуку.

У суботу, 12 травня, відбудеться кінець пісенного конкурсу"Євробачення-2018", в якому бере участь Україна.

"Спасибі всім величезне за підтримку! Я знаю, що дуже багатовчора були зі мною і це відчувалося. Шалено радий, що у моєму життізакінчився цей етап і починається новий", – написав Alekseev.