Від Ісландії на отримання премії "Оскар" в номінації "Найкращийфільм іноземною мовою” претендуватиме стрічка, створена спільноІсландією, Францією та Україною. Про це повідомив голова "Держкіно"Пилип Іллєнко у Facebook.

"Підтримав пропозицію Львівської ОДА щодо надання Львівськійобласній філармонії статусу національної. Вітаю весь колективфілармонії з присвоєнням цього високого статусу", - написавПорошенко.

Президент України Петро Порошенко оголосив лауреатів щорічноїпремії "Українська книжка року". Про це сьогодні сказав ПрезидентУкраїни Петро Порошенко під час відкриття форуму видавців уЛьвові

Сьогодні у Львівській опері відбулась презентація книги “ЗояЛісовська: Джерела пристрасті. Малярство, графіка”. Подія відбуласьза участі самої мисткині, її доньки — художниці Лади-АріяниНижанківської, а також відомих діячів культури та мистецтваУкраїни, говориться у повідомленні з посиланням на “Гал-інфо”.

Україну на дитячому Євробаченні-2018 в Мінську представлятимевінничанка Даріна Красновецька. Про це повідомляє UA:Перший.

На 43-ому Міжнародному кінофестивалі в Торонто, який розпочавсяу четвер, 6 вересня, Україна представлена двома стрічками вофіційних програмах фестивалю та стендом в його індустріальнійсекції. Про це йдеться в повідомленні на сторінці Держкіно уFacebook

Документальний фільм "Міф" про оперного співака Василя Сліпака,який пішов воювати на Донбас, виграв нагороду на фестивалі вЛісабоні. Про це повідомляє посольство України в Португалії.

Вселенський Патріархат ухвалив рішення про можливість безурахування думки Москви надавати всім державам права на створенняпомісної церкви.

Колишній президент Польщі Лех Валенса висунувукраїнського режисера Олега Сенцова, який вже більше 100 днівголодує в російській колонії, на Нобелівську премію миру.Відповідну заяву Валенси опублікувала Польськакіноакадемія, повідомив міністр культури України Євген Нищукна свойї сторінці у Facebook.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України(Держкомтелерадіо) розширив до 193 книг перелік видань, зміст якихспрямований на ліквідацію незалежності України, пропагандунасильства та розпалювання ворожнечі.