Курс біткоіна прогнозують на рівні 20 тис. доларів

Очільник компанії Galaxy Digital Майк Новограц упевнений, що в2019 році ціна біткоіна злетить до 20 тис. дол., говориться уповідомленні з посиланням на Bitcoinist.

Курс біткоіна прогнозують на рівні 20 тис. доларів

"До кінця першого кварталу ціна зросте до 10 тис. дол., а далі нас чекають нові вершини - 20 тис. дол. і більше", - зазначив Новограц.

Крім того, на думку Новограца, ще одним фактором, який зможе підштовхнути вартість біткоіна вгору, а також зможе відлякати зловмисників, є створення нормативно-правової бази для індустрії.

Раніше повідомляв, що в Америці біткоіни вважають "надризиковим активом".

Україна, тим іноді, продовжує визначатися у питанні регулювання ринку криптовалюти з точки зору законодавства.

У парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і недавно було прийнято рішення об'єднати їх в один документ.

Автором одного з законопроектів про криптовалюту є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (торік його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, правда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.

Більш того, співавтором свого законопроекту про біткоіни Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородіну. І цей вчинок колеги радикала по партії назвали як мінімум "неетичним".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!