Стало відомо, на скільки подорожчає проїзд в маршрутках Києва і області

Проїзд в маршрутних таксі в Києві і Київській області до кінцяпоточного року подорожчає на 1-3 гривні. Про це повідомив директоркомпанії “Трансгруп” Володимир Назаренко в коментарі кореспонденту.

Стало відомо, на скільки подорожчає проїзд в маршрутках Києва і області

“Ціни на проїзд будуть підвищуватись — по кожному маршруту буде свій розрахунок. На приміських маршрутах подорожчання слід очікувати, оскільки через подорожчання пального там не підвищувався тариф. А на міських тарифах підвищення буде незначне — в межах гривні-двох. Приміські — залежно від відстані, подорожчають від гривні до трьох”, — зазначив він.

За його словами, наразі вартість проїзду на деяких маршрутах столиці зрівнялась із тарифом на проїзд в комунальному транспорті — 8 гривень, однак у випадку подальшого подорожчання пального ціна буде й далі рости.

При цьому він додав, що ще в січні 2018 року представники приватних перевізників надавали міській владі розрахунки із обґрунтуванням підвищення плати за проїзд до 10 гривень, однак досі тариф підвищувався поступово.

Столична мерія, за словами В.Назаренко, своєї відповіді щодо підвищення плати за проїзд в маршрутних таксі не надала, однак в такому випадку перевізники розцінюють позицію влади як “мовчазну згоду”.

Нагадаємо, станом на 11 жовтня в Україні вартість бензину практично досягла європейського рівня, дизель ще наздоганяє.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!