На утеплення українських багатоповерхівок потрібно 50 млрд євро

На утеплення українських багатоповерхівок та проведення заходівз енергоефективності потрібно 40-50 мільярдів євро інвестицій. Проце повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГГеннадій Зубко, говориться у повідомленні з посиланням наповідомлення Мінрегіону.

На утеплення українських багатоповерхівок потрібно 50 млрд євро

“Наразі нестаток українських багатоповерхових будинків в інвестиціях для здійснення заходів енергоефективності та утеплення складає близько 40-50 мільярдів євро”, — зауважив Зубко.

Як додав він, у зв’язку з цим розроблено маршрутну карту для ОСББ і співвласників багатоквартирних будинків по роботі з Фондом енергоефективності. В ній чітко виписані заходи, які необхідно виконати будинку для отримання як фінансової, так і технічної допомоги від Фонду ЕЕ. А також принципи роботи майбутньої програми з термомодернізації багатоквартирних будинків від Фонду.

“Для майже 30 тисяч ОСББ, які вже сьогодні функціонують в Україні, це стане своєрідною маршрутною картою як у технічному напрямку, так і у залученні фінансів в проекти з термомодернізації, як тільки Фонд енергоефективності запрацює на повну силу”, — додав Зубко.

На утеплення українських багатоповерхівок потрібно 50 млрд євро

Нагадаємо, Фонд енергоефективності розпочне отримувати заявки на модернізацію будинків орієнтовно у березні 2019 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!