"Газпром" буде домагатися перегляду скасування рішення суду в Швеції щодо суперечки з "Нафтогазом"

“Газпром” буде домагатися перегляду скасування рішенняшведського суду, який скасував своє попереднє рішення проприпинення виконавчих дій по вердикту Стокгольмського арбітражущодо транзитного контракту між НАК “Нафтогаз України” і ПАТ“Газпром”, повідомили в “Газпромі”, інформує з посиланням наросійське агентство ТАРС.

"Газпром" буде домагатися перегляду скасування рішення суду в Швеції щодо суперечки з "Нафтогазом"

“У той же час сьогодні шведський суд задовольнив прохання „Нафтогазу України“ про скасування наказу про припинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу. „Газпром“ має намір домагатися перегляду цього рішення”, — повідомили в компанії.

В “Газпромі” підкреслили, що компанія продовжить захищати свої права всіма доступними засобами в рамках чинного законодавства.

Крім того, в “Газпромі” відзначили, що в четвер і англійський суд скасував наказ від 18 червня 2018 року про арешт активів “Газпрому” на території Англії та Уельсу.

“Умовою скасування наказу стало прийняте „Газпромом“ зобов’язання не відчужувати акції Nord Stream AG до закінчення слухань в англійському суді у справі про визнання і приведення у виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі про транзит від 28 лютого 2018 року”, — йдеться в повідомленні.

В “Газпромі” зауважили, що слухання попередньо призначені на старанний 2019 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!