Протягом минулого тижня зафіксовано чотири випадки АЧС

З 6 по 10 вересня 2018 в Україні зафіксували ще 4 випадкизахворювання на африканську чуму свиней. Про це повідомляєпрес-служба Держпродспоживслужби.

Протягом минулого тижня зафіксовано чотири випадки АЧС

Так, 06.09.2018 випадок АЧС зареєстрували в ПСП "Дзвеняче" (с. Дзвеняче Тетіївського району Київської області); 06.09.2018 - в особистому селянському господарстві в м. Маріуполь Донецької області; 06.09.2018 - у ДПДГ інститут рису НААНУ (с. Антонівка Скадовського району Херсонської області); 08.09.2018 - у ТОВ "Фрідом Фарм Бекон" (с. Олешки Олешківського району Херсонської області).

"З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду", - зауважили контролери.

Нагадаємо, за три літні місяці імпорт свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней становив 10,5 тис. т, що у вісім разів більше, ніж за подібний період минулого року.

Також нагадаємо, на тлі епідемії ціни на свинину і сало в Україні зростають рекордними темпами. За рік свинина, зокрема, додала у ціні близько 40%, а сало - більше 70%.

За словами депутата Сергія Тригубенка, держава залишила фермерів наодинці із катастрофічними наслідками АЧС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!