Україна та Норвегія спільно вирішуватимуть питання ядерної безпеки

Україна та Норвегія створять робочу групу з питань ядерноїбезпеки. Відповідне рішення було ухвалене під час другого засіданняУкраїнсько-норвезької міжурядової комісії з питань співробітництвау галузі торгівлі, підприємництва та економіки під співголовуваннямміністра енергетики Ігоря Насалика та міністра торгівлі тапромисловості Королівства Норвегія Т. Р. Ісаксена, говориться уповідомленні з посиланням на повідомлення Міненерговугілля.

Україна та Норвегія спільно вирішуватимуть питання ядерної безпеки

“Під час засідання Комісії було прийнято рішення про створення робочої групи з питань ядерної безпеки”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, сторони підписали “Спільну заяву — пріоритети за результатами другого засідання Українсько-норвезької міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки”.

Наступне засідання Комісії відбудеться в Норвегії у 2019 році.

Нагадаємо, норвезька Scatec Solar планує побудувати в Україні від 7 до 10 комплексів сонячних електростанцій загальною потужністю від 200 до 300 мВт і вартістю від 200 до 300 мільйонів євро. Перші дві з них мають з’явитися на Черкащині. Крім того, ще одна норвезька компанія — NBT планує інвестувати близько 450 млн доларів та спорудити 67 вітрових електроустановок потужністю 250 МВт на Херсонщині.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!