Україна отримала від ЄС понад 15 млн євро на реформу держслужби

Україна отримала від ЄС черговий транш у розмірі 15,5 млн єврона реформу держслужби. Про це повідомив міністр Кабінету міністрівОлександр Саєнко, говориться у повідомленні з посиланням на“Урядовий портал”.

Україна отримала від ЄС понад 15 млн євро на реформу держслужби

“Європейський Союз надає всебічну підтримку реформі державного управління. Відповідно до Угоди про фінансування програми „Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні“, Україна отримала черговий безповоротний транш”, — повідомив Саєнко.

Як пояснив він, розмір фінансування залежить від успішного виконання реформи в попередній період, а Україна вже виконала 75% зі 100% поставлених індикаторів на 2017 рік. Завдяки цим показникам, Україні виділено фінансову підтримку у розмірі 15,5 млн євро.

“Перша частина траншу є фіксованою та складає 5 млн євро. Друга частина залежить від успішності впровадження реформи. Завдяки виконанню відповідних показників друга частина траншу складає 10,5 млн євро. Кошти бюджетної підтримки направляються до державного бюджету”, — пояснив Саєнко.

Раніше повідомлялось, що Україна може отримати перший транш в рамках макрофінансової допомоги від Європейського союзу (MFA) на початку осені.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!