Стало відомо, на які продукти харчування українці витрачають найбільше

У І кварталі поточного року підприємствами-юридичними особами,основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля,було реалізовано продовольчих товарів на 65 млрд 459 млн грн, що на25,8% більше, ніж за аналогійний період минулого року. Про цесвідчать дані Держстатистики.

Стало відомо, на які продукти харчування українці витрачають найбільше

Так, протягом звітного періоду, купуючи продовольчі товари, найбільше грошей українці витратили на кондитерські вироби (включаючи морозиво) – 4,5 млрд грн.

Далі у списку найбільших витрат українців слідують тютюнові вироби – 4,2 млрд грн, молоко та продукти молочні – 4,089 млрд грн, свіжі плоди, ягоди, виноград та горіхи – 4,005 млрд грн.

При цьому, протягом І кварталу 2018 року, купуючи продовольчі товари, найменше грошей українці витратили на жири тваринні харчові – 10,1 млн грн, сіль – 78 млн грн, консерви фруктово-ягідні – 156,8 млн грн, напівфабрикати м’ясні – 181,1 млн грн.

Додамо, що за останні п’ять років (І квартал 2018 року – до І кварталу 2013 року) оборот роздрібної торгівлі продовольчими товарами в Україні зріс на 74,5%.

Нагадаємо, у Національному банку розраховують, що завдяки проведенню більш жорсткої монетарної політики, у 2020 році споживча інфляція сягатиме лише 5%.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!