Експерт: розстрочка від забудовника — найбільш затребуваний спосіб придбання житла

Найчастіше українці купують квартири одразу сплачуючи повнувартість. Однак серед фінансових інструментів, які дають додатковіможливості у придбанні житла, розстрочка від забудовника є найбільшзатребуваним. Про це розповіла директора Департаменту з продажу тамаркетингу ХК “Київміськбуд” Тетяна Маркова, пише .

Експерт: розстрочка від забудовника — найбільш затребуваний спосіб придбання житла

"Найчастіше купують квартиру зі стовідсотковою оплатою, так як при цьому забудовник дає досить істотну знижку - до 25%. Таких продажів більшість. Але буває, що не вистачає всієї суми, а брати кредит в банку людина не хоче, в такому випадку ми даємо можливість виплатити вартість обраної квартири в розстрочку. У нас є пропозиції, наприклад на квартири в ЖК "Медовий“, коли можна внести 30% початкового внеску, а залишок виплатити до введення будинку в експлуатацію. Але при цьому, акцентуємо увагу покупця, що вартість квадратного метра залишку не фіксується. Якщо в процесі будівництва вартість “квадрата” збільшиться, то, відповідно, це відіб’ється і на загальній сумі розстрочки. Але, як правило, людей це не лякає“, — наголосила керівник Департаменту.

За її словами, на сьогоднішній день, попри те, що однокімнатні квартири і досі переважають у структурі попиту, все більш популярними стають двокімнатні, які часто купують молоді сім’ї, які “виросли” з однушок.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!