"Нафтогаз" вимагатиме скасувати рішення про призупинення стягнення боргів "Газпрому"

“Нафтогаз” надасть контраргументи для скасування рішення пропризупинення процедури стягнення боргів “Газпрому”. Про цеповідомили у прес-службі компанії.

"Нафтогаз" вимагатиме скасувати рішення про призупинення стягнення боргів "Газпрому"

“Нафтогаз України” отримала повідомлення про те, що апеляційний суд округу Свеа, який розглядає апеляційні скарги ПАТ “Газпром” на арбітражні рішення в справах з “Нафтогазом”, цього тижня виніс рішення про призупинення виконання рішення арбітражу. Рішення є тимчасовим. Компанія найближчим іноді надасть суду свої розгорнуті пояснення та контрагрументи і очікує, що, врахувавши їх, суд скасує рішення про призупинення“, — йдеться у повідомленні.

У “Нафтогазі” наголосили, що рішення було прийняте судом без виклику “Нафтогазу” і, відповідно, без урахування пояснень і аргументів, які були б представлені компанією, якби суд повідомив про наявність такого клопотання “Газпрому” і розгляд судом цього питання.

“Рішення не призводить до автоматичного скасування існуючих рішень в різних юрисдикціях, в результаті яких були накладені арешти на активи „Газпрому“. Воно не призводить до скасування рішень Арбітражу і не дає „Газпрому“ можливості вимагати у „Нафтогазу“ повернення 2,1 млрд дол., вже зарахованих рішенням Арбітражу в якості компенсації „Нафтогазу“, — додали у компанії.

Нагадаємо, у „Газпромі“ повідомили, що рішенням суду „Нафтогаз“ позбавили підстав для арешту активів „Газпрому“ за кордоном.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!