В аеропорт Ярославського зайшла нова грузинська авіакомпанія

У вівторок, 12 червня, Міжнародний аеропорт "Харків" прийнявперший рейс з Тбілісі нової грузинської авіакомпанії MywayAirlines. Boeing 737-800 з представниками перевізника, іноземнимижурналістами та почесними гостями прибув о 08:50 за київськимчасом

В аеропорт Ярославського зайшла нова грузинська авіакомпанія

Борт, за традицією, зустріли святковою водною аркою. Аеропорт, в свій час реконструйований бізнесменом Олександром Ярославським в рамках підготовки міста до Євро-2012, став першими українськими повітряними воротами для цієї нової авіакомпанії.

"Грузія - країна, в яку українці завжди охоче літали. Ми любимо грузинську культуру, грузинську гостинність і раді, що наш аеропорт разом з Myway Airlines тепер дає можливість літати в Тбілісі і Батумі комфортними прямими рейсами", - заявив на прес-конференції Володимир Васильченко, генеральний директор Міжнародного аеропорту "Харків".

Варто відзначити, що рейси грузинської авіакомпанії будуть регулярними. По вівторках і суботах буде здійснюватися прямий переліт Харків-Тбілісі (час в дорозі 2 години 40 хвилин), а по середах і суботах - переліт Харків-Батумі (час в дорозі 2 години 35 хвилин). Авіасполучення між першою столицею і головним курортом Грузії було налагоджено днем ​​пізніше, 13 червня. Як стверджується на сайті Міжнародного аеропорту "Харків", квитки вже є в продажу. З урахуванням всіх зборів і платежів вартість перельоту в одну сторону становить від 99 дол., В обидві - від 189 дол.

Як повідомлялося раніше, харківський аеропорт після реконструкції, в яку Олександром Ярославським було інвестовано понад 100 млн дол., отримав новий стимул для розвитку. За кілька років підприємство суттєво наростило пасажиропотік. Тільки за п'ять місяців поточного року тут обслужили 325,8 тисяч осіб (+ 16% до показників січня-травня 2017 року). Сьогодні аеропорт співпрацює з безліччю авіаперевізників, серед яких Turkish Airlines, LOT, Pegasus, Wizz Air та інші.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!