Лідери антирейтингу: українці витрачають на продукти найбільше грошей

Україна увійшла до ТОП-5 країн, населення яких витрачає напродукти харчування та безалкогольні напої найбільше грошей. Про цев коментарі повідомив директор Асоціації постачальниківторговельних мереж Олексій Дорошенко.

Лідери антирейтингу: українці витрачають на продукти найбільше грошей

“За дослідженням Міністерства сільського господарства Сполучених Штатів, Україна входить за витратами на продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої, а також на сигарети, до ТОП-5 країн, де на це витрачається найбільше грошей. За нами лише Нігерія та Ангола”, — сказав Дорошенко.

Як уточнив він, в Україні на продукти харчування та безалкогольні напої громадяни витрачають 50% доходу на місяць. Найменше витрачають громадяни США — 6,6%. При цьому харчування у них розділено на харчування вдома та на харчування поза домом. Цей розподіл становить 50% на 50%. У країнах Європи на продукти та напої витрачають в середньому 14% місячного доходу. Але, наприклад у Люксембурзі, витрачають лише 8%, у Німеччині — 10,6%, а у Литві та Румунії — 25%.

Нагадаємо, українцям варто приготуватися до подальшого подорожчання продуктів, яке обумовлено інфляцією, а також податковим навантаженням.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!