ДФС дозволило оформляти ліцензії на алкоголь і тютюн онлайн

Невдовзі українські суб'єкти господарювання отримають можливістьоформляти ліцензії на гуртову торгівлю та виробництво спирту,алкогольних напоїв і тютюнових виробів онлайн. Про це йдеться насайті офіційного видання ДФС "Вісник".

ДФС дозволило оформляти ліцензії на алкоголь і тютюн онлайн

Зазначається, що нова послуга запрацює до кінця квітня поточного року через сервіс подання заяв у електронному вигляді “Єдине вікно”.

Серед іншого, суб’єкти господарювання матимуть можливість переоформити, отримати дублікат або анулювати ліцензію онлайн. Також, за допомогою нового сервісу, підприємці та виробники зможуть сплатити черговий платіж за ліцензію.

Нагадаємо, напередодні в ЄС завили про намір боротися із нелегальним алкоголем в Україні. Єврокомісія оголосила про початок створення списку компаній-виробників контрафакту.

Глава ради директорів компанії-виробника алкогольної продукції Beverage Trading Company Ольга Івушкіна повідомила, що офіційні українські виробники алкоголю мають намір підтримати європейських колег і будуть “всіляко допомагати ЄС у формуванні "Counterfeit and Piracy watch-list“ — контрольного списку "підроблених і контрафактних товарів" з України”.

“Вважаю, що це може мати позитивний ефект. Однак, крім створення такого списку, важливо привести акцизну політику нашої держави в сфері алкоголю до економічно обґрунтованих ставок”, — зазначила знавець.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!