Експерт: обвалу цін на ринку нового житла очікувати не варто

Експерт: обвалу цін на ринку нового житла очікувати не варто

Обвалу на ринку первинної нерухомості не буде. Забудовники небудуть працювати собі у збиток, а об’єктивних причин для зниженняцін немає. Про це у коментарі розповів знавець з нерухомості АндрійЯрема.

"Прогнози роботи трішки зарано, але обвалу, як того прогнозували експерти, не треба чекати. Раніше говорили, що набудували в Україні, у Києві зокрема, стільки житла, що у зданих в експлуатацію будинках купа простих квартир і ніхто його не купує, і казали що це спрогнозує обвал ринку, і покупці навіть деякі відклали питання покупки нерухомості на потім, очікуючи прогнозованого... Я не знаю, як розцінювати цю інформаційну атаку якусь, імовірно, але ніякого обвалу не буде. По перше - курс долара, ціни на первинну нерухомість об'єктивно не можуть падати, забудовники тоді почнуть працювати собі у збиток", - сказав А.Ярема.

Він зауважив, що вже на стадії котловану одно- та двокімнатні квартири розкуповують. І хоча великі квартири користуються значно меншим попитом, блищати паніку і говорити, що ринок обвалиться, не варто.

Протягом 2017 року холдинг ввів в експлуатацію понад 300 тис. кв. м житла, паркінгів, комерційних площ. У 2017 році компанія розпочала роботу над низкою нових об’єктів, зокрема "Манхеттен", "Міракс", "Медовий", Каховська. Зараз вони перебувають на активних стадіях будівництва. Наприклад, на Каховській вже куплено майже 50% квартир, що не дивно.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!