Вином Fragolino незаконно торгували в Інтернеті - ДФС

Вином Fragolino незаконно торгували в Інтернеті - ДФС

Співробітники податкової міліції в Миколаївській області разом зприкордонниками вилучили з незаконного обігу 2 тис. 570 літрівігристих вин вартістю понад півмільйона гривень. Про це повідомляєпрес-служба Державної фіскальної служби.

У рамках проведення операцій "Акциз-2018" і "Рубіж-2018" встановлено, що одним з підприємців Миколаєва через мережу інтернет реалізуються ігристі вина без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

За результатами обшуку складського приміщення з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 3672 пляшки (2 тис. 570 літрів) продукції, загальна вартість якої перевищує півмільйона гривень. У ДФС опублікували фото вилученої продукції, судячи з якого через Інтернет незаконно продавали італійське ігристе вино Fragolino.

Щодо правопорушника складено протокол про адміністративне злочин за ч. 1 ст. 164 КУпАП, уточнили в ДФС.

Нагадаємо, що експерти нещодавно перевірили вітчизняні вина на предмет перевищення вмісту сірчистої кислоти.

Згідно з результатами дослідження, 8 з 10 перевірених зразків не перевищили допустимих норм вмісту діоксиду сірки.

Зокрема, це вина таких виробників, як: Shabo, Inkerman, Oreanda, Коктебель, Villa Krim, Bolgrad, Чизай, Коблево.

У винах двох виробників допустимі показники були перевищені: не набагато більше, ніж передбачалося, діоксиду сірки виявилося у вині Chardonnay від Cotnar (25 замість 20 мг/дм3) і Аліготе 2016 від "Виноробного господарства князя Трубецького".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!