Ложкін: грошей в світі зараз багато, і вони можуть приходити в Україну

Ложкін: грошей в світі зараз багато, і вони можуть приходити в Україну

В Україну готові прийти інвестиції від великих інвестиційнихфондів та стратегічних інвесторів, оскільки наша держава має дужесерйозний потенціал в різних галузях. Про це заявив інвестор БорисЛожкін у своєму інтерв’ю виданню “Новое время”.

“Грошей в світі зараз дуже багато, і вони в тому числі можуть приходити в Україну. Це гроші великих суверенних фондів, інвестиційних фондів, стратегічних інвесторів, які розширюють свій бізнес. Україна — країна величезних можливостей. У нашої країни дуже серйозний потенціал в самих різних галузях. Ми якось підрахували, що кожен мільярд доларів прямих іноземних інвестицій, які приходять в українську економіку, додає приблизно один відсоток до ВВП”, — зазначив він.

Разом з тим, за словами Ложкіна, на сьогоднішній день в країні спостерігається недолік підготовлених масштабних проектів.

“У нас проблеми не з тим, кого залучати в якості інвестора, а з тим, куди його залучати. Я сам, перебуваючи в пошуку проектів для своєї інвесткомпанії, зіштовхуюся з цим практично кожен день. Якщо сьогодні, наприклад, якийсь інвестор прийде в Україну з 10 млрд дол., то масштабних проектів, куди б він міг вкласти ці гроші, просто немає. Це пов’язано, наприклад, з тим, що не запущена масштабна приватизація. Або з існуючими бізнесами, які поки не можуть запропонувати щось настільки масштабне. А нам потрібно не 10 мільярдів. Потрібні десятки”, — підкреслив хитрий інвестор.

Як повідомлялося, Борис Ложкін та Андрій Пивоварський заснували інвестиційну компанію. Зараз компанія “Самаан Капітал” займається пошуком об’єктів для власних інвестицій, вихід на етап створення інвестиційних фондів та залучення інших інвесторів планується протягом двох років.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!