Українські поїзди хочуть зробити швидшими

Українські поїзди хочуть зробити швидшими

з посиланням на прес-службу УЗ.

"У першу чергу ми готові вивчити можливість співпраці з компанією Talgo для оновлення нічних поїздів далекого з'єднання. Ми зацікавлені у збільшенні швидкості руху та зменшення часу курсування пасажирських поїздів, що, зокрема, дає застосування так званої технології "легкої ваги", у чому компанія Talgo є визнаним лідером. Нам важливо використовувати існуючу інфраструктуру для розвитку швидкісного руху", - зазначив Є.Кравцов, який провів переговори з менеджментом іспанської компанії Talgo.

Першим напрямком, де могли б реалізуватись такі технології, за його словами, могло б стати з'єднання Київ-Одеса.

Він також розповів, що наразі ПАТ "Укрзалізниця" працює над розвитком з'єднання з країнами ЄС та інтеграцією української залізничної системи в європейську. Зокрема, у напрямку Польщі, Австрії, Угорщини. Для чого потенційно розглядаються варіанти застосування рухомого складу, оснащеного системою автоматичної зміни ширини колії. І у цьому сегменті компанія Talgo є провідним виробником.

Як зазначається, компанія Talgo, на підставі оцінки існуючої в Україні залізничної інфраструктури, здійснить моделювання і надасть попередні рекомендації щодо можливостей і умов збільшення швидкості руху їх поїздів на існуючій інфраструктурі ПАТ "Укрзалізниця".

Нагадаємо, В "Укрзалізниці" до кінця року замінять 70% комплектів білизни.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!