Питання «відкритого неба» з ЄС обговорять на саміті «Східного партнерства» — Омелян

Питання “відкритого неба” з ЄС обговорять на саміті “Східного партнерства” — Омелян

“По "відкритому небу“ насправді третій рік ситуація перебуває наполі Єврокомісії. Під час саміту „Східного партнерства“, 24листопада, це питання знову буде підніматися. Я сподіваюся, щоБрюссель все-таки знайде вирішення цієї ситуації, бо вона неприємна як для українців, так і для європейських авіакомпаній, якіне можуть спокійно зайти на український ринок і нормальнопрацювати. Ми ці аргументи всі наводили, я сподіваюся, щоЄврокомісія знайде рішення з цього питання”, — переконанийміністр.

Україна підніматиме питання щодо угоди про відкрите небо з Європейським Союзом під час саміту “Східного партнерства”, який відбудеться 24 листопада 2017 року у Брюсселі. Про це повідомив УНН міністр інфраструктури Володимир Омелян.

про те, чи очікується найближчим іноді входження в Україну нових лоукостів, міністр сказав: “Десь кінець листопада — початок грудня буде гарна новина”.

Нагадаємо, підписання угоди про загальний авіаційний простір між Україною та ЄС заблоковане з кінця 2013 року через суперечку Британії та Іспанії щодо статусу аеропорту Гібралтару.

У березні 2017 року у Мінінфраструктурі заявляли, що Україна з односторонньому порядку почала виконувати договір про “відкрите небо” з ЄС.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!