Прем’єр-міністр: Уряд створює Раду з розвитку інновацій

Прем’єр-міністр: Уряд створює Раду з розвитку інновацій

з посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

"Настав той час, коли ми маємо приділити більш значної уваги інноваціям, підтримці української національної науки і створити модель, де ми би могли її надбання перетворювати у справжній український продукт. Ми говоримо про те, щоби створити Раду інновацій для того, щоб ми могли чітко визначатися щодо підтримки науки, створення необхідних умов для впровадження в нашу економіку кращих інноваційних ідей і найголовніше - щоб ми могли об'єднати те, що маємо сьогодні, і впроваджувати у життя", – сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що Україна має значний науковий, інтелектуальний потенціал, який потребує умов для розвитку. Саме тому вже зараз важливо зупинити відтік кадрів за кордон і дати їм можливість реалізувати свої ідеї в Україні – в першу чергу в реальному секторі. В цьому контексті Глава Уряду додав, що потрібно "перейти від звичного утримання закладів освіти" до створення інноваційних продуктів та інвестування в інновації, формування технологічних парків, підвищення конкурентоздатності вітчизняної науки та економіки. А це сприятиме переходу від її сировинного типу економіки до економіки доданої вартості всередині держави.

"Рада розвитку інновацій не має бути черговим проектом. Я би хотів створити дієвий механізм для формування системи. Коли ми створимо умови для розвитку інновацій, їх практичного впровадження, це все буде працювати системно", – наголосив Глава Уряду.

Нагадаємо, В.Гройсман доручив провести нараду у Львівській області з питань утилізації сміття.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!