МВФ погодив запропоновані Мінфіном зміни до бюджету - А.Рева

МВФ погодив запропоновані Мінфіном зміни до бюджету - А.Рева

Міжнародний валютний фонд погодив зміни до державного бюджету на2017 рік, якими передбачається, зокрема, дофінансування субсидій на14,1 млрд грн. Про це журналістам заявив міністр соціальноїполітики Андрій Рева, передає кореспондент .

“Обов’язково”, — сказав А.Рева, відповідаючи, чи обговорювався законопроект про внесення змін до бюджету на 2017 рік з МВФ.

При цьому він зазначив, що МВФ дозволила використовувати додатково отримані кошти, але не виходити за межі суми 24 млрд грн.

При цьому, за словами А.Реви, буде зрозуміло, чи вистачить 14,1 млрд грн на дофінансування субсидій у липні, коли завершаться “звірки”.

“Звірка повинна вже закінчитися до 1 липня і тоді ми будемо бачити реальну картину, скільки реально потреби з урахуванням профінансованого з початку року, списаного, отриманого додатково і тоді можна вести баланс... (щодо заборгованості по субсидіям — ред.)”, — підкреслив А.Рева.

При цьому, за його словами у тому випадку, якщо суми виявиться недостатньо, уряд виділить кошти з нового перевиконання бюджету.

“Це (24 млрд грн — ред.) за 5 місяців перевиконання бюджету. А я впевнений, що у нас буде і в подальшому буде перевиконання”, — сказав А.Рева.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!