Міжнародна співпраця принесе Україні $25 млрд вже до кінця 2018 року - Гройсман

Україна, співпрацюючи з Міжнародним валютним фондом, Світовимбанком, а також іншими міжнародними партнерами, до кінця 2018 рокувийде на цифру 25 млрд дол. фінансової допомоги.

Міжнародна співпраця принесе Україні $25млрд вже до кінця 2018 року - Гройсман

13.06.2017 17:08 13.06.2017 17:08 5 Ukrinform

Про це йдеться у зверненні Прем'єр-міністра ВолодимираГройсмана, розміщеному у буклеті "Інвестуй в Україну, що відкритадля тебе", підготовленому Міністерством економічного розвитку іторгівлі для представлення нашої країни на міжнародній виставціальтернативної енергетики Експо-2017 у Астані (Казахстан).

"Завдяки нашій співпраці з МВФ і Світовим банком, а також знашими двосторонніми та багатосторонніми партнерами, Україні, якочікується, до кінця 2018 року повинно бути надано понад 25мільярдів дол. фінансової допомоги", - написав Прем'єр.

Він наголосив, що фінансова допомога невід'ємна від виконанняреформ, спрямованих на забезпечення економічної стабільності ізапочаткування нової ери залучення іноземних інвестицій,модернізації промисловості, досягнення енергетичноїнезалежності.

Нагадаємо, у квітні цього року МВФ надав Україні транш у розмірі1 млрд дол, а Світовий банк у травні затвердив Україні кредит на150 млн дол., який спрямований на підтримку малого та середньогобізнесу, орієнтованого на експорт.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!