Міненерговугілля напрацювало план щодо закупівлі вугілля за кордоном

Міненерговугілля напрацювало план щодо закупівлі вугілля за кордоном

"Є три напрямки, звідки ми збираємся закуповувати разом із компаніями, які майже всі приватні. Розробили три позиції. Перша позиція це все той Річард Вей і в основному фрахтуються дві компанії - ДТЕК і ТехНова. Друге - розглядається позиція щодо зміст казахського вугілля. Третя позиція - це Сполучені Штати Америки", - сказав він.

На сьогодні Міненерговугілля разом з приватними енергетичними компаніями розробили попередній план закупівлі вугілля у різних постачальників за кордоном. Про це, відповідаючи на питання народних депутатів під час години запитань до уряду, заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент УНН.

Також І.Насалик підтвердив, що 23 травня в Україну прибуде робоча група із США для обговорення можливості закупівлі Україною вугілля антрацитової групи для повного забезпечення ним відповідних ТЕС.

"Ми отримали підтвердження, що 23 травня приїжджає робоча група щодо можливості повного забезпечення антрацитової групи з США", - сказав міністр.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!