Сільгоспвиробники станом на 18 липня зібрали 16,7 млн тоннранніх зернових та зернобобових культур на площі 5,34 млн га приврожайності 31,3 ц/га. Про це йдеться у повідомленні прес-службиМіністерства аграрної політики та продовольства.

МВФ залишив свій квітневий прогноз щодо перспектив зростаннясвітової економіки без змін, але водночас попередив, що загостренняпротиріч в міжнародній торгівлі є найсерйознішою загрозою дляперспектив зростання глобальної економіки. Про це йдеться вдоповіді МВФ, говориться у повідомленні з посиланням на “СиньхуаНовости”.

Торгівельні відносини з ЄС сьогодні мають 15 тисяч украінськихкомпаній. Про це в ефірі програми “Свобода слова” повідомивблагодійник глави АП Костянтин Єлісєєв, повідомляє .

Росія готова зберегти транзит газу у випадку врегулювання споруміж господарюючими суб’єктами в Стокгольському арбітражі. Та чиготові "Газпром" і Німеччина зупинити будівництво "Північногопотоку 2" до закінчення нового арбітражу? Про це в мережі Facebookнаписав комерційний директор “Нафтогазу України” Юрій Вітренко.

Контракт з компанією Airbus Helicopters на поставку 55вертольотів позбавить Україну від технічної залежності відРосійської Федерації. Про це сказав перший благодійник міністравнутрішніх справ Сергій Яровий, говориться у повідомленні зпосиланням на прес-службу МВС.

У Тіньовому секторі економіки працює 3,5 млн осіб — це 22%зайнятого населення. Про це заявив в. о. голови Державної службизайнятості Валерій Ярошенко, говориться у повідомленні з посиланнямна ДСЗ.

У січні-червні поточного року Україна імпортувала вина і суславиноградного на загальну суму 56,9 млн дол. Такі дані наводитьДержавна фіскальна служба.

До 2020 року Україна планує гармонізувати з європейськими 80%техстандартів. Про це сказав міністр економічного розвитку таторгівлі Ступан Кубів на Міжнародному Форумі з технічногорегулювання в Одесі, говориться у повідомленні з посиланням наповідомлення МЕРТ.

У Стокгольмському арбітражі АТ “Укргазвидобування” розірвало зТОВ “Карпатигаз” договір про спільну діяльність. Про це йдеться уповідомленні прес-служби УГВ.

В.о. міністра фінансів Оксана Маркарова підписала зміни до угодміж Україною та Європейським інвестиційним банком, які передбачаютьзалучення сумарно 1,2 млрд євро, говориться у повідомленні зпосиланням на повідомлення Мінфіну.