Президент

Президент літакобудівного держпідприємства "Антонов" ОлександрКоцюба подав у відставку. Про це повідомляє прес-службадержконцерну "Укроборонпром".

Прем’єр-міністр: Уряд створює Раду з розвитку інновацій

з посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

Горілка в Україні може подорожчати до 80 грн за півлітрову пляшку - експерт

З початку поточного року в Україні подорожчав спирт, а з березня— зросла ставка акцизного податку на 20%. Це створило передумовидля здорожчання алкоголю. Про це у коментарі розповів представникАсоціації легальних виробників алкоголю Коваль Олексій.

МВФ погодив запропоновані Мінфіном зміни до бюджету - А.Рева

Міжнародний валютний фонд погодив зміни до державного бюджету на2017 рік, якими передбачається, зокрема, дофінансування субсидій на14,1 млрд грн. Про це журналістам заявив міністр соціальноїполітики Андрій Рева, передає кореспондент .

В Україні катастрофа із кількістю фальсифікованого алкоголю – експерт

На українському ринку величезна кількість фальсифікованогоалкоголю та велика кількість неякісних продуктів. Про це напрес-конференції заявила доктор технічних наук, професор Київськогонаціонального торгівельно-економічного університету НТЕУ ОленаСидоренко.

В одеській прокуратурі уточнили кількість конфіскованого майна НПЗ

У рамках розслідування кримінального провадження застосованоспеціальну конфіскацію всього майна ПАТ “Одеський нафтопереробнийзавод” та ТОВ “Енергія і газ Україна” на користь держави на сумупонад 200 млн грн. Про це на брифінгу заявив прокурор Одеськоїобласті Олег Жученко, повідомляє прес-служба відомства.

Нову лаву з запасами вугілля близько 500 тис. тонн запустили на ДП “Південнодонбаська№ 1”

На державному підприємстві “Шахтоуправління “Південнодонбаське №1” ввели в дію нову лаву з запасом вугілля близько 500 тис. тонн.Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова Донецькоїобласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

“Енергоатом” заплатив Росії півмільярда за ядерні відходи

Зазначається, що договір про надання послуг із зберігання іповернення радіоактивних відходів підписаний 13 червня цього року.Закупівля проведена з апереговорною процедурою.

У 2016/2017 маркетинговому році, станом на 14 червня, Українаекспортувала 42,3 млн тонн зернових, що на 4,8 млн тонн більше, ніжза подібний період минулого МР.

Україна експортувала майже 20 млн тонн кукурудзи

"Станом на 14 червня з початку 2016/2017 маркетингового рокуУкраїна експортувала на зовнішні ринки 19,7 млн тонн кукурудзи, щона 2,8 млн тонн більше, ніж за подібний період попереднього року.Загальний експорт зернових склав 42,3 млн тонн (+4,8 млн тонн упорівнянні на 14 червня 2016 року)", - йдеться в повідомленніміністерства.