Конвенція Пан-Євро-Мед наразі знаходиться в процесі перегляду.Нова редакція серед іншого передбачає використання тільки двохдокументів для підтвердження походження, що значно спростить цюпроцедуру, говориться у повідомленні з посиланням на повідомленняМЕРТ.

Вона зазначає, що головним ворогом розвитку іпотечногокредитування є високі відсоткові ставки за банківськими кредитами(20-25% річних), що є наслідком високої вартості існуючої ресурсноїбази.

На утеплення українських багатоповерхівок та проведення заходівз енергоефективності потрібно 40-50 мільярдів євро інвестицій. Проце повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГГеннадій Зубко, говориться у повідомленні з посиланням наповідомлення Мінрегіону.

“Укртрансгаз” готується з 1 жовтня перейти на добовебалансування ГТС, однак ще не всі компанії-учасники ринкузареєструвались в системі інформаційної платформи добовогобалансування. А без цього вони не зможуть користуватися послугамитранспортування газу. Замовники послуг мають укласти відповіднийдоговір з компанією та зареєструватись у системі, говориться уповідомленні з посиланням на повідомлення компанії.

У серпні девальваційні очікування українців значно зросли. Проце свідчать дані дослідження споживчих настроїв українців,проведеного GfK Ukraine.

У січні-серпні поточного року Україна імпортувала вина і суславиноградного на загальну суму 78,7 млн ​​дол. США. Такі данінаводить Державна фіскальна служба

Сфера птахівництва з кожним роком покращує свої показники. Проце повідомили в Міністерстві аграрної політики і продовольства

“Газпром” буде домагатися перегляду скасування рішенняшведського суду, який скасував своє попереднє рішення проприпинення виконавчих дій по вердикту Стокгольмського арбітражущодо транзитного контракту між НАК “Нафтогаз України” і ПАТ“Газпром”, повідомили в “Газпромі”, інформує з посиланням наросійське агентство ТАРС.

Значна кількість скарг у сфері публічних закупівель, отриманих усічні-серпні АМКУ, стосувалася дорожнього будівництва. Про це набрифінгу повідомив захисник директора Департаменту з питаньоскаржень рішень у сфері публічних закупівель АМКУ Євген Костенко,передає кореспондент .

З 6 по 10 вересня 2018 в Україні зафіксували ще 4 випадкизахворювання на африканську чуму свиней. Про це повідомляєпрес-служба Держпродспоживслужби.