Життя після мораторію: 90% утилізаторів отрутохімікатів не витримають перевірок - експерт

Після скасування діючого мораторію на перевірки бізнесу близько90% утилізаторів небезпечних відходів не зможуть підтвердити правона подальшу діяльність. Про це в коментарі заявив голова правлінняАсоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходамиКирило Косоуров.

В українського споживача відсутній попит на якість та безпеку - Тригубенко

Проблема антисанітарії на легальних і стихійних столичних ринкахмає дві головні складові. Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив нардеп Сергій Тригубенко.

Україна увійшла в ТОП-50 країн рейтингу легкості сплати податків

Україна вдвічі поліпшила свої позиції в спільному рейтингуконсалтингової компанії "PwC" та Світового банку Paying Taxes-2018і увійшла до ТОП-50 держав цього дослідження. Про це повідомляєУрядовий портал.

“Нафтогаз” збільшив на грудень ціни газу для промисловості на 2,4%

НАК “Нафтогаз України” збільшив ціни природного газу на груденьна 2,4% — до 9918 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ) відповідно долистопада 2017 року, говориться у повідомленні з посиланням на даніНАК.

Україна вже виробила близько 1,5 млн тонн цукру

Україна станом на 17 листопада виробила близько 1,5 млн тоннцукру, говориться у повідомленні з посиланням на повідомленняпрес-служби Міністерства аграрної політики та продовольства.

Зв’язані руки: у ДСНС розповіли про роботу в умовах дії мораторію на перевірки

Департамент запобігання надзвичайних ситуацій Державної службинадзвичайних ситуацій (ДСНС) займається роботою по попередженнюнадзвичайних ситуацій та пожеж практично у всіх сферах, окрімдекількох виключень, де є секретні об’єкти та своя пожежна охорона.Нині робота департаменту ДСНС частково паралізована через діюмораторію на перевірки бізнесу. Про це під час інтерв’ю розповівзахисник начальника управління з нагляду пожежної безпекидепартаменту Євген Лінчевський.

Питання “відкритого неба” з ЄС обговорять на саміті “Східного партнерства” — Омелян

“По "відкритому небу“ насправді третій рік ситуація перебуває наполі Єврокомісії. Під час саміту „Східного партнерства“, 24листопада, це питання знову буде підніматися. Я сподіваюся, щоБрюссель все-таки знайде вирішення цієї ситуації, бо вона неприємна як для українців, так і для європейських авіакомпаній, якіне можуть спокійно зайти на український ринок і нормальнопрацювати. Ми ці аргументи всі наводили, я сподіваюся, щоЄврокомісія знайде рішення з цього питання”, — переконанийміністр.

В уряді розповіли, скільки боргів хочуть списати комунпідприємствам

У рамках реструктуризації боргів комунальним підприємствампланується реструктуризувати 8,7 млрд грн заборгованості і списатище 6 млрд грн. Про це під час години запитань до уряду у ВерховнійРаді розповів віце-прем'єр-міністр - міністр регіональногорозвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

В Україні надходження від ЄСВ зросли майже на 37%

В Україні з початку 2017 року надходження від єдиногосоціального внеску (ЄСВ) становили майже 130 млрд грн, що на 36,7%більше, ніж торік. Про це сказав віце-прем’єр-міністр Павло Розенкопід час загальнонаціональної презентації результатів комплексногодослідження на тему: “Створення сприятливого середовища для сталогопідприємництва”, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу віце-прем’єра.

Моніторинг АЗС: ціни пального повільно, але продовжують рости

За даними моніторингу цін на пальне на українських АЗК, станомна 10 листопада, середня вартість бензину марки А-95 на WOG, ОККО,Shell, Parallel та Socar становить 28,89 грн за літр. Про цеповідомляє з посиланням на дані моніторингу компанії WOG.