Щоб не стати здобиччю шахраїв при оренді квартири, слідперевірити оригінали правовстановлюючих документів на квартиру,оригінал паспорта власника квартири, а також укласти типовийдоговір оренди житла. Про це повідомив знавець з нерухомості СергійКостецький у коментарі кореспонденту .

“Пропозиція щодо необхідності декларування доходів викликанапитанням розрахунку розміру субсидій, а не з метою їхньогооподаткування”, — запевнив Андрій Рева.

Народний депутат від БПП Ольга Богомолець отримала 125,6 тис.грн доходу від надання в оренду нерухомого майна. Про це свідчитьповідомлення про суттєві зміни в майновому стані нардепа,оприлюднене в Єдиному державному реєстрі декларацій 16листопада.

В Україні за рік (вересень до вересня) обсяги споживання бензинумоторного скоротилися на 20,7%. Про це свідчать даніДержстатистики.

За оцінками аналітиків, в жовтні найвищим попитом користувалисяквартири в ціновому діапазоні 50 - 70 тис. дол., з часткою запитів45%. На другому місці знаходилося житло в діапазоні до 30 тис. дол.з часткою 27%. Попит на житло з ціною від 70 тис. дол. залишавсявкрай низьким і становив 2% запитів до бази даних порталу.

Вокзал м.Миколаїв може стати першим в Україні залізничнимвокзалом, який передадуть в концесію приватним компаніям. Про цеповідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури

Компанія АПК-Інвест (Донецька область) - один з найбільшихвиробників свинини в Україні - збирається збільшити елеваторніпотужності свого комбікормового заводу.

Протягом останніх 12 місяців ТОВ "Чиста планета" здійснилоблизько 25 операцій з офшорними юрисдикціями. Про це свідчать даніаналітичного порталу YouControl.

Комплекс "Межигір'я", яким користувався колишній президентВіктор Янукович, що було передане Національному агентству України зпитань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними відкорупційних та інших злочинів, найімовірніше, буде передаватисячерез конкурс в управління за договором, а не виставлятися напродаж. Про це кореспонденту повідомив голова АРМА Антон Янчук.

Зима до Києва прийшла неочікувано, що спровокувало шиномонтажнийколапс в столиці.