У неділю, 24 червня через масові заходи можуть обмежити вхід дляпасажирів чотирьох станцій метро. Про це повідомляє київськийметрополітен у Twitter.

Венеціанська експертна комісія Ради Європи закликала угорськувладу скасувати антимігрантський так званий пакет законів “ЗупинитиСороса”. Про це повідомляє з посиланням на заяву, опубліковану насайті Ради Європи.

з посиланням на Facebook-сторінку народного депутата МустафиНайєма.

Якщо Росія добудує і запустить газопроводи “Північний потік-2” і“Турецький потік”, то Україна одразу ж втратить можливістьтранспортувати російський газ. Це може статися в 2021 році, а можеі раніше — у 2020-му. Про це в інтерв’ю НВ повідомив комерційнийдиректор “Нафтогазу України” Юрій Вітренко

Денісова: Лікарі кажуть, що у Сенцова відмовляють рецептори

Ситуація зі станом здоров’я українського політв’язня режисераОлега Сенцова є дуже загрозливою, наступна криза може статися вбудь-який момент.

Учені визначили безпечну для організму добову норму алкоголю,говориться у повідомленні з посиланням на Moderate Drinking.

Режим надзвичайної ситуації через посуху оголошений уДжанкойському і Красноперекопському районах Криму. Про цеповідомила агенція “Крыминформ” із посиланням на підконтрольнеКремлю міністерство сільського господарства Криму.

Звільненому з полону "ДНР" професору Ігорю Козловськомузаблокували пенсії, питання обіцяють вирішити найближчими днями.Про це заявила заступник голови Верховної Ради, УповноваженаПрезидента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі ІринаГеращенко у Facebook.

Дороги в Україні стануть вужчими. Про це повідомив заступникміністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

Київ заборгував за електроенергію майже 1 млрд грн, говориться уповідомленні з посиланням на “ДТЕК Київські електромережі”.