Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії,фізики і хімії будуть опубліковані на інформаційних сторінкахучасників тестування у п'ятницю 23 червня.

Освіта.ua пропонує абітурієнтам скористатися довідником, у якомурозміщена інформація про всі вищі навчальні заклади України тарозділом «Умови прийому до вищих навчальних закладів», у якомурозміщені посилання на умови прийому більшості навчальнихзакладів.

0,16% ВВП фінансування науки є нижчим за рівень виживання, алещоб змінити ситуацію та досягти значного збільшення видатків нанауку необхідно запропонувати нову багаторівневу модель, щопояснюватиме, як має фінансуватися наука. Про це, за повідомленнямпрес-служби МОН, під час зустрічі з новообраними членами Науковогокомітету Національної ради з питань розвитку науки і технологійсказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Міністерство освіти і науки звернулось до вищих навчальнихзакладів з проханням затвердити зміни до власних правил прийому таоприлюднити їх на своїх сайтах. Про це йдеться у відповідному листівідомства.

Служба безпеки України заборонила музиканту Вадиму Самойлову,одному із засновників групи «Агата Крісті», в'їзд в країну на п'ятьроків. Про це в середу, 21 червня, повідомляє портал«Обозреватель».

Петиція на підтримку української мови

Twitch — найпопулярніший в світі сервіс потокового відео ігровихпрямих трансляція та кіберспортивних турнірів. Однак, черезвідсутність української мови, як офіційної мови мовлення,україномовні трансляції на Twitch відсутні.

Прем’єр-міністр: Уряд створює Раду з розвитку інновацій

з посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

Президент Петро Порошенко зустрівся з міністром торгівліСполучених Штатів Америки Вілбуром Россом.

Горілка в Україні може подорожчати до 80 грн за півлітрову пляшку - експерт

З початку поточного року в Україні подорожчав спирт, а з березня— зросла ставка акцизного податку на 20%. Це створило передумовидля здорожчання алкоголю. Про це у коментарі розповів представникАсоціації легальних виробників алкоголю Коваль Олексій.

Навчання дорослих. Непомітний величезний ринок