Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України запівроку оштрафував 15 радіостанцій за порушення мовних квот. Про цепід час прес-конференції в "Укрінформі" повідомив голова НацрадиЮрій Артеменко.

Цього року, під час вступної кампанії до вишів, найскладнішебуло вступити на бюджетні місця за спеціальностями «Стоматологія»,«Міжнародне право», «Міжнародні відносини» та «Фармація». На нихпрохідний поріг складав вище 190 балів. Про це повідомили уМіністерстві освіти.

У Міністерстві освіти повідомляють, що вирішення питанняобов'язковості використання печатки вищим навчальним закладомперебуває виключно в компетенції його керівництва. Відповіднероз'яснення надано освітнім відомством у зв'язку із набуттямчинності закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актівУкраїни щодо використання печаток юридичними особами та фізичнимиособами - підприємцями» № 1982-VIII та надходженням запитів відвищих навчальних закладів.

Освітня компанія EDUSTEPS запрошує молодих людей та їхніхбатьків на третій щорічний безкоштовний освітній семінар «Як статистудентом закордонного університету: 5 простих кроків».

Український телеканал "Інтер" транслює концерт відомогоросійського музиканта Леоніда Агутіна, який раніше потрапив в базузлочинців українського центру "Миротворець". Про це на своїйсторінці в соцмережі Facebook повідомив український політологОлексій Голобуцький.

За користування Єдиною електронною базою з питань освіти вищінавчальні заклади платитимуть на 66 копійок більше. Вартістькористування у ІІІ кварталі складе 1,98 грн у розрахунку на одногостудента. Про це йдеться у повідомленні адміністратора електронноїбази Державного підприємства «Інфоресурс».

Лист ІМЗО № 21.1/10-1973 від 14.09.17 року

Український і російський співаки посварилися через Крим

Російський репер Василь Вакуленко (Баста), якому заборонилив'їзд в Україну через порушення законодавства при відвідуванніокупованого Росією Криму, написав у Facebook відкритий відповідь налист лідера гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка.

Мати співачки Світлани Лободи (LOBODA), депутат від фракції"Нові обличчя" Ірпінської міської ради Київської області НаталіяЛобода прийняла рішення про складання депутатських повноважень. Проце повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк в Facebook.

Міністерство освіти і науки запрошує взяти участь у Міжнародномуміждисциплінарному конкурсі наукових і творчих робіт іменіВолодимира Маняка і Лідії Коваленко.