Відтепер усі виші, що мають статус національних, повиннівідповідати чітко визначеним критеріям та підтверджувати його кожнісім років. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на заняттявакантних посад фахівців з питань реформ Міністерства освіти інауки. Про це під час прес-конференції у Кабінеті Міністрівповідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

РФ не відповідає на пропозиції відвідування українських політв

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова не відповідає напропозиції взаємного відвідування українських і російських в'язнів.Про це заявила уповноважена з питань прав людини в Україні ВалеріяЛутковська відповідаючи на питання журналістів, передаєкореспондент .

Життя після мораторію: 90% утилізаторів отрутохімікатів не витримають перевірок - експерт

Після скасування діючого мораторію на перевірки бізнесу близько90% утилізаторів небезпечних відходів не зможуть підтвердити правона подальшу діяльність. Про це в коментарі заявив голова правлінняАсоціації підприємств у сфері поводження з небезпечними відходамиКирило Косоуров.

Польща купуватиме газ у США

21 листопада у Вашингтоні польська компанія PGNiG підписаладоговір на п’ять років із британською компанією Centrica щодо змістскрапленого природного газу (СПГ). За цей період до Польщі прибудедев’ять вантажних кораблів із американським газом, говориться уповідомленні з посиланням на Польське радіо.

За 9 місяців в Україні прийнято в експлуатацію майже 7 млн квадратних метрів житла

У січні-вересні 2017 року в Україні прийнято в експлуатацію6889,3 тис. кв. метрів загальної площі житла. Це на 21,4% більше упорівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомивзаступник міністра регіонального розвитку, будівництва тажитлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

Робототехніка, ІТ, нанотехнології, аерокосмічні технології – ціта інші напрями є пріоритетними для науково-технічногоспівробітництва України та Китаю. Про це заявив благодійникміністра освіти і науки Максим Стріха під час Міжнародного Форуму«Innovation Market».

Українців попередили про ожеледицю на дорогах

Українців попередили про дощі, мокрий сніг та ожеледицю вокремих областях, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу ДСНС.

В українського споживача відсутній попит на якість та безпеку - Тригубенко

Проблема антисанітарії на легальних і стихійних столичних ринкахмає дві головні складові. Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив нардеп Сергій Тригубенко.

Чорна п

Вже цієї п’ятниці, 24 листопада по всій Україні стартуютьглобальні розпродажі — Black Friday або “Чорна п’ятниця”. Багатомагазинів обіцяють величезні знижки на одяг, парфумерію,електроніку та інші товари. Проте чи дійсно глобальний розпродаждопоможе українцям значно заощадити на покупках?