Під час вступної кампанії в 2017 році найпопулярнішими середвступників були КНУ ім. Шевченка, НТУУ Київський політехнічнийінститут ім. Сікорського та ЛНУ ім. Франка. Про це повідомили упрес-службі Міністерства освіти.

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виборов"золото" чемпіонату світу серед військовослужбовців World MilitaryChampionship Wrestling-2017, що відбувся у литовській Клайпеді.

Міністерство культури за поданням Служби безпеки України внесло27 осіб перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці.Про це свідчить наказ Мінкульту №921 від 20 вересня, опублікованийна сайті відомства. Зокрема, доповнено перелік осіб російськимиспіваками та артистами:

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення направила листіталійській телекомпанії World Fashion Channel, в ефірі однієї зпередач якої була показана карта Російської Федерації разом занексованим Кримом. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

Міністерство освіти і науки доручило Українському центруоцінювання якості освіти здійснити розробку тестових завдань длязовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідний наказпідписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Віце-канцлер Університету Букінгема сер Ентоні Селдон заявляє,що штучний інтелект зможе замінити традиційних вчителів уже через10 років і докорінно змінить існуючу систему освіти, зробивши їїбільш індивідуальною. На думку фахівця, програми-штучного інтелектувчителя та роботи, що виступлять в їх ролі, здатні адаптуватися дорізних стилів навчання для різних дітей, і незабаром зроблятьтрадиційне академічне навчання неефективним.

Постанова КМУ № 684 від 13.09.2017 року

Російський актор пообіцяв вбити лідера «Правого сектора»

Колишній керівник одеського "Правого сектора" Сергій Стерненкоопублікував в Twitter скріншоти листування з російським акторомІваном Охлобистіним, який пообіцяв особисто або руками своїх учніввбити українця і всіх його рідних.

Міністерство освіти і науки оголосило відкритий конкурс напосади керівників 7 директоратів, які реалізовуватимуть реформиосвіти і науки. Заробітна плата фахівців з реформ складе від 50тисяч грн.

Міністерство освіти і науки разом з платформою масових відкритихонлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовнихонлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання зматематики, української мови і літератури та історії України.