Наказ МОН № 1028 від 13.07.2017 року

Наказ МОН № 1021 від 13.07.2017 року

У зв’язку зі збільшенням обсягів прийому на навчання до вищихвійськових навчальних закладів та військових навчальних підрозділіввищих навчальних закладів, військових коледжів сержантського складуміністр оборони прийняв рішення щодо проведення додаткового прийомуна навчання. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КабінетуМіністрів.

Необхідно верифікувати всі дані вступників, щоб забезпечитиправо кожного з них на здобуття вищої освіти. Про це, під часнаради з представниками приймальних комісій ВНЗ, сказала міністросвіти Лілія Гриневич.

Наказ МОН № 1081 від 21.07.2017 року

Ви знаєте багато людей, задоволених своєю роботою? Якщо вашавідповідь «так», або ви відносите себе до таких, то вам неабиякпощастило. За даними опитування інституту Геллапа, лише 10%українців можуть похвалитися улюбленою роботою. Інші невдоволеніабо просто ненавидять справу, якій присвячують третину життя. Дляпорівняння, в США 30% опитаних люблять свою роботу.

Учасник конкурсу "Нова хвиля 2017" від України, співак АртемІванов (Isaaс), працює на російському телебаченні. Його профайлопублікований в розділі "Ведучі" на сайті телеканалу RU.TV.

Міністерство освіти і науки 24 липня надало деякі роз’яснення зокремих питань діяльності приймальних комісій, які мають на метівпорядкувати їх діяльність у цьогорічних умовах проведення вступноїкампанії. Відповідний лист надісланий керівникам вищих навчальнихзакладів.

Реєстрація електронних кабінетів завершується 25 липня о 18.00,а подання заяв — 26 липня о 18.00. Про це нагадують у Міністерствіосвіти і науки.

Для того, щоб уникнути непорозуміння, відразу зазначимо, що мовайде не про заснування академічної інституції, вищого навчальногозакладу тощо. Мова йде про формування повноцінного феноменунезалежного освітнього експерта в країні, діяльність якого будеуможливлюватися зокрема і завдяки тим інституціям, які ще маютьбути розбудовані.