Для громадян України дуже важливо отримувати якісні послуги відорганів влади. Це один з найважливіших компонентів європейськогоцивілізаційного простору, до якого прагне Україна.

Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська повідомила, щопід час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з українськоїмови та літератури були зафіксовані факти некоректного обшукуучасників іспиту металошукачем. За її словами, такі дії єпорушенням права дітей на гідне ставлення.

ДСНС на Чернігівщині: літак зачепив житловий будинок, пілот загинув

“26 травня о 14:58 до оперативно-диспетчерської службиуправління ДСНС в Україні в Чернігівській області надійшлоповідомлення про падіння легкомоторного літака, біля аеродромуПівці. Під час падіння літак зачепив житловий будинок. Пошкоджено10 квадратних метрів зовнішньої стіни будівлі. За викликом до місцяподії оперативно прибуло 4 відділення пожежно-рятувальнихпідрозділів міста”, — повідомили у прес-службі.

Майже два десятки закарпатських роботодавців відгукнулися напропозицію взяти участь у «Дні кар’єри ЄС», що відбувся вУжгородcькому національному університеті.

Скорочення легального виробництва горілки свідчить про ріст самогоноваріння - експерт

За його словами підвищення акцизів на алкоголь, яке вже двічімало місце поточного року, спричинило зменшення об’ємів продажулегальних напоїв, однак це аж ніяк не означає, що українці сталименше пити.

23 травня 2017 року під час проведення зовнішнього незалежногооцінювання з української мови та літератури зафіксовано фактинекоректного обшуку учасників іспиту металошукачем. Про це йдетьсяу коментарі Уповноваженого з прав людини Валерії Лутковської щодовипадків обшуків учасників ЗНО під час тестування.

В Україні зріс обсяг прийнятого в експлуатацію житла

У січні-березні 2017р. в Україні прийнято в експлуатацію 2009,3тис. м.кв., загальної площі житла: 57,0% − в будинках із двома йбільше квартирами, 42,6% – в одноквартирних будинках і 0,4% – угуртожитках.

Президент побажав Б.Бенюку у день народження нових цікавих ролей

Богдан Бенюк

Розпочато підготовку до імплементації закону «Про ринокелектричної енергії України», ухвалений Верховною Радою у квітніпоточного року.

У МЗС Туреччини вчергове заявили про невизнання анексії Криму

“Ми не визнаємо і не визнаємо незаконну анексію Криму”, —зазначив А.Йилдиз.