У суботу вдень у західних областях, а в неділю і понеділок повсій Україні очікується різка зміна погодних умов - похолодання згрозовими дощами та сильним вітром, у Карпатах місцями ймовірниймокрий сніг. Про це повідомляє з посиланням на даніУкргідрометцентру.

Учень зі Львова Ярема-Лука Єлейко посів перше місце у фіналіМіжнародних молодіжних дебатів у Словаччині. Про це повідомляє зпосиланням на прес-службу МОН.

Перехід до інноваційного розвитку економіки та побудовафінансово сильної держави неможливі без нової монетарної політики іреформування ринку банківських послуг. Про це Юлія Тимошенконаголосила на Форумі “Новий економічний курс”, який сьогоднівідбувся в Києві.

Необхідно позначити граничну дату для прийняття рішення щодозміни регламенту Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з метоювиключити можливість дискримінації прав національних делегацій. Проце заявила Голова Ради Федерації Валентина Матвієнко, говориться уповідомленні з посиланням на ТАСС.

З 1 по 16 жовтня швидкісний поїзд “Інтерсіті” № 739/740сполученням Київ — Кривий Ріг у зв’язку з ремонтом контактних мережкурсувати не буде. Про це повідомила прес-служба Філії “Українськазалізнична швидкісна компанія” ПАТ “Укрзалізниця” на сторінці уFacebook

Зірковий учитель Факультету івент-менеджменту, фешн ішоу-бізнесу КНУКіМ, відомий співак, композитор та автор пісень ОлегВинник провів майстер-клас для творчої молоді.

Зірковий учитель Факультету івент-менеджменту, фешн ішоу-бізнесу КНУКіМ, відомий співак, композитор та автор пісень ОлегВинник провів майстер-клас для творчої молоді.

Сьогодні вітчизняний споживач має безперешкодний доступ доліків. Аптек на ринку не мало, і їх діяльність українцям незаважає, а навпаки - допомагає. Про це заявив директор громадськоїспілки "АПАУ", доктор фармацевтичних наук Володимир Руденко,коментуючи законодавчу ініціативу (№8591) народних депутатів проскорочення аптечних закладів, говориться у повідомленні зпосиланням на видання "Аптека".

Сьогодні в рамках 25 Book Forum у Львові відбулося представленнякнижкової новинки «Дня» – Ave. До 100-ліття Гетьманату ПавлаСкоропадського». У переповненій Дзеркальній залі Палацу Потоцькихвиступили автор ідеї видання Лариса Івшина, упорядник Ігор Сюндюковта автори статей Юрій Терещенко, Тетяна Осташко, Петро Кралюк, АннаДанильчук. 

Львівська область має вихід до державного кордону із РеспублікоюПольща, де не вщухають спалахи африканської чуми свиней (АЧС). Узв'язку із цим, фермерам регіону варто бути обачними тадотримуватися ветеринарно-санітарних правил при вирощуванні свиней.Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної державноїадміністрації.