Україна, Велика Британія, Франція, Ізраїль, Канада та ще п'ятькраїн у 2017 році частіше за інших держав голосували разом зіСполученими Штатами при розгляді резолюцій у Генеральній АсамблеїООН. Про це повідомили в постійному представництві США привсесвітній організації, коментуючи публікацію доповідіДерждепартаменту, який містить аналіз результатів голосування вГенасамблеї за минулий рік, інформує .

Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії УессМітчелл відвідає Брюссель, Тбілісі і Київ з 27 квітня по 3 травня.Про це йдеться в поширеному в четвер заяві Держдепартаменту.

Заклади вищої освіти мають розмістити на своїх сайтах освітніпрограми, які в них реалізуються. Відповідна норма міститься унаказі МОН №253, що підписаний міністром освіти ЛілієюГриневич.

Минулого року за рахунок субсидій було оплачено на 53% більшегазу, ніж у 2016 році. Про це йдеться у річному звіті “НафтогазуУкраїни”.

У 2017 році споживчі витрати жителів Великої Британії на їжустановили 91,7 млрд фунтів стерлінгів (близько 127 млрд дол США).Про це повідомляє Євростат

Міністерство освіти в травні 2018 року планує запуститионлайн-платформу, що дозволить випробовувати достовірністьзапрошення на навчання іноземних студентів, а також міститимекорисну інформацію про освіту в Україні. Про це повідомив заступникміністра освіти Роман Греба.

Усіх 43 учасників зустрічатимуть четверо ведучих, серед яких:Клаудія Семедо, Інес Лопес Ґонсалвіз, Педро Ґрейнджер та ПедроПенім.

Перший в Центральній Європі центр геномних досліджень будезасновано вже в цьому році на базі Ужгородського національногоуніверситету.

До 30 квітня на інформаційних сторінках усіх учасниківзовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщенізапрошення-перепустки на тестування.

Дуже важливим є недопущення жодних провокацій, жодних спробзірвати процес надання Україні Томосу на автокефалію. Про цеповідомив у четвер заступник глави Адміністрації ПрезидентаРостислав Павленко, передає кореспондент .