Міністерство охорони здоров'я Литви планує розробити "зразковеменю" для шкільних їдалень, говориться у повідомленні з посиланнямна kurier.lt.

Представниця України Даріна Красновецька виступатиме першою уфіналі пісенного конкурсу Дитяче Євробачення, пише з посиланням наUA:ПЕРШИЙ.

Уряд підтримав постанову, яка дозволяє вивозити за кордоннепридатні хімречовини і там їх утилізовувати. Про це повідомивміністр екології Остап Семерак у Facebook.

Ухвалення проекту Державного бюджету на 2019 рік вже 22листопада дасть можливість спокійно завершити нинішній рік іпланово розпочати наступний рік — із збереженням фінансування всіхпріоритетних програм. Про це сказав прем’єр-міністр ВолодимирГройсман під час засідання Кабінету Міністрів.

Кабінет Міністрів визначив, як обиратимуть стипендіатів тапризначатимуть державні іменні стипендії для найкращих молодихвчених, встановлені для вшанування подвигу Героїв України – ГероївНебесної Сотні. Відповідну постанову було ухвалено під часзасідання уряду.

Уряд запустив аукціони з оренди землі державної власності черезсистему ProZorro.Продажі. Про це повідомив сьогодні на брифінгуперший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі МаксимНефьодов, передає кореспондент .

Роботи з будівництва Національного меморіального комплексуГероїв Небесної сотні – Музею Революції Гідності планують завершитине пізніше 30 вересня 2019 року. Про це повідомляє з посиланнямумови торгів із закупівлі послуг.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонуєпродовжити термін дії заборони на експорт дорогоцінних металів на2019 рік. Про це йдеться в проекті постанови уряду, опублікованоїна сайті відомства.

З доктором біологічних наук Ужгородського національногоуніверситету Надією Бойко ми познайомилися на конференції«Україна-ЄС: коли зникають кордони», де пані Надія була учасницеюоднієї з панелей дискусії разом з віце-прем'єр-міністром із питаньєвропейської та євроатлантичної інтеграції ІванноюКлимпуш-Цинцадзе. Тоді вразив спіч представниці УжНУ проможливості, що відкриті для українських вчених завдяки програмамЄвросоюзу.