Тарас Прохасько (фото Pálos Csilla)Розмова з Тарасом Прохаськом, українським письменником та лауреатом літературної премії імені Дж. Конрада, про роль письменника у сьогоднішньому цифровому світі, нову книгу та зміну шкільної програми з літератури.

Чана Куок Кхана: «Я вивчив українську з поваги до України!» (фото з YouTube)Студент Львівської політехніки, 24-річний в’єтнамець Чан Куок Кхань, за вісім місяців вивчив українську мову. З українською піснею «Скрипка грає» він прийшов на популярне пісенне шоу «Голос країни».

Олег Бажан, український історик, автор збірки про Крим (Courtesy image)В Україні вийшла документальна розповідь про найдраматичніші періоди історії Криму: документальна збірка «Крим в умовах соціально-політичних трансформацій (1940-2015)». Укладач збірки Олег Бажан.

Остап Дроздов (фото з офіційної сторінки у Facebook)В гостях у Time-UA.com український журналіст Остап Дроздов — ведучий авторських програм «Прямим текстом» та "Drozdov" на телеканалі ZIK.

Теми інтерв'ю: політика та політики, українська журналістика, Майдан, Крим та АТО, а також нова авторська програма "Drozdov".

Інтервʼю з Борисом Барським під час премʼєри вистави «Орфей і Еврідіка» у КиєвіІнтервʼю з Борисом Барським (театр «Маски») під час премʼєри вистави «Орфей і Еврідіка» у Києві 14 травня 2014 року.

Борис Барський — український актор і поет, Народний артист України.

Інтерв'ю з Георгієм Делієвим під час премʼєри вистави «Орфей і Еврідіка» у КиєвіІнтервʼю з Георгієм Делієвим (театр «Маски-шоу») під час премʼєри вистави «Орфей і Еврідіка» у Києві 14 травня 2014 року.

Георгій Делієв — український актор, режисер, шоу-мен, Народний артист України.

Хрест, що стоїть на Чернечій горі у Каневі, цифра «4» і підпис: «Шевченко». Це обкладинка нової збірки легендарного рок-гурту «Кому вниз» до 200-річчя народження Тараса Шевченка. Гурт працював над нею, паралельно перебуваючи на Майдані — з листопада до березня. А 2 травня з прем’єрою платівки музиканти приїхали до Львова. Втім, із запланованих двох концертів (у театрі імені Марії Заньковецької та на фестивалі «Флюгери Львова»), «Кому вниз» відіграли лише один.

А інтернет-аудиторія обирала те, що справді впливає на суспільне життя. Українські проекти в цьому році — одні з найпотужніших у Європі, тому що вони мали вплив у реальному житті. Це був не просто інтернет-активізм, який лишився десь у соцмережах. Це було те, що змінило життя 46 мільйонів громадян України.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель у п'ятницю, 2 травня, проводила переговори у Вашингтоні. Одна з головних тем її зустрічей в США - українська криза. Голова Мюнхенської міжнародної конференції з безпеки Вольфґанґ Ішинґер з 2001 до 2006 року обіймав посаду посла Німеччини в Сполучених Штатах. В інтерв'ю DW він сформулював основні завдання трансатлантичної співпраці й на російському напрямку.