Програма роботи Радбезу під головуванням США буде узгоджена 3 квітня. У той же день Н.Хейлі дасть першу повноцінну прес-конференцію в штаб-квартирі ООН. Протягом місяця очікується серія регулярних зустрічей, присвячених ситуації в Сирії, і щоквартальні дебати з близькосхідного врегулювання, увага буде прикута до палестино-ізраїльського конфлікту.

Зазначимо, що Міністр юстиції Павло Петренко та Посол США в Україні М.Йованович підписали План спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги.

Дональд Трамп

Рекс Тіллерсон

Відповідно до документу, підписаного в.о. заступника керівника Національного управління ядерної безпеки США у складі Міненерго, йдеться про тепловидільні збірки, які в даний час перебувають на складах компанії Westinghouse Electric у Швеції.

Літак авіації загального призначення пролітав над з Уест-Палм-Біч, неподалік від якого розташована резиденція Дональда Трампа, в якій в той час перебував президент. Близько 7 години вечора, за місцевим іноді, два винищувачі F-15 були підняті у повітря по тривозі з однієї з військових баз у Флориді. Літаки здійнялися у повітря з надзвуковою швидкістю, чим налякали багатьох місцевих жителів.

“Ми поставили за мету створити фільм, який мав би вплив у західному світі, зокрема у США. Адже, як виявилось, більшість картин, які ми знімаємо для себе чи фестивальних показів, є незрозумілими глядачам з іншим країн: люди не вловлюють контекст, а часом навіть не знають, де знаходиться Україна і які в неї проблеми,” — розповів Олесь Санін.

Акіе Абе і Меланія Трамп

Під час інтерв’ю ведучий телеканалу Білл О’Рейлі описав Д.Трампу свою версію подій, що відбуваються в Україні: відразу ж після розмови В.Путіна і Д.Трампа тиждень тому “проросійські сили розширили насильство в Україні”. Після цього журналіст запитав у Д.Трампа його думку стосовно цього.

"Відповідно до указу Президента Сполучених Штатів, підписаного 27 січня 2017 року, апліканти, які звертаються за неімміграційними візами, якщо термін дії їх віз закінчився більше 12 місяців тому, не можуть скористатися процедурою поновлення візи. Всі апліканти, які не відповідають усім вимогам процедури поновлення візи поштою, повинні призначати співбесіду для звернення по неімміграційну візу", - йдеться у повідомленні.

Дональд Трамп та Володимир Путін провели в суботу першу з моменту вступу Трампа на посаду Президента США телефонну розмову. Основними темами були актуальні міжнародні проблеми, тероризм, Близький Схід, ситуацію навколо іранської ядерної програми і Корейського півострова. Порушено основні аспекти кризи на Україні.

“Цього дня, 23 січня, у 1992 році перше Посольство США було відкрито у Києві в приміщенні колишнього райкому комуністичної партії. Відтоді дев’ять послів були призначені Вашингтоном представляти уряд Сполучених Штатів Америки. Усі посли дуже добре пам’ятають час, проведений в Україні, і у своїх відео надсилають вітання та підтримку Україні зі всього світу”, - йдеться в повідомленні.

Українці одними з перших привітали 45-го президента США Дональда Трампа с інавгурацією! Під час церемонії інавгурації Трамп приніс присягу на Біблії, що належала 16-му президенту США Аврааму Лінкольну, а урочистий парад відбувся на «головній вулиці Америки» — Пенсильванія-авеню у Вашингтоні.

Барак Обама

Джозеф Байден