Петро Порошенко

Шевченківську премію здобули: режисер Стапан Коваль за мультиплікаційний цикл “Моя країна — Україна”, Микола Малишко за скультуру “Лінія”, композитор Богдана Фроляк за музику на твори Тараса Шевченка та поет Іван Малкович за книгу поезій “Подорожник з новими віршами”.

Греція стоїть на позиціях підтримки миру і стабільності в Україні та готова всіляко цьому допомагати.

Під час телефонної розмови Президента України Петра Порошенко з Президентом США Дональдом Трампом обговорювалося врегулювання ситуації на Донбасі та досягненню миру політико-дипломатичним шляхом.

Питання безвізового режиму України з ЄС продовжує стояти і в цьому році. Петро Порошенко сподівається, що питання вирішиться у найближчі тижні.

Президент України Петро Порошенко привітав президента США Дональда Трампа з інавгурацією, яка відбулася 20 січня 2017 року у Вашингтоні.

Президент України Петро Порошенко в 2016 році не виконав 5 обіцянок, а 16 провалив. Чи зможе Порошенко виконати 5 обіцянок у 2017 році?

20 січня 2017 року відбудеться інавгурація Дональда Трамп на пост президента США. Ця дата стане переломним моментом ведення внутрішньої та зовнішньої політики офіційного Білого Дому. Вже сьогодні десятки експертів пробують зорієнтуватися у політиці Дональда Трампа та пояснити якою буде його політика відносно України.

Молодь активно піднімає актуальні питання серед киян. Нове опитування на тему спротиву між Олександром Онищенко та Петром Порошенко, а також чи бажають жителі столиці кияни, щоб депутат-утікач повернувся додому.

Петро Порошенко

“І сьогодні, коли ми повертаємо ці картини в Італію, відбулися плідні переговори, які допоможуть встановити братні стосунки між італійськими та українськими музеями, театрами. І все це буде на користь дружби між нашими країнами та українським та італійським народом”, — зазначив Президент.

Президент України Петро Порошенко назвав свою улюблену пісню. Нею виявилася композиція «Веселі, брате мій, настали часи» групи «Океан Ельзи». Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

Про це повідомила прес-служба глави держави у середу, 21 вересня, ввечері.

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Малайзії у четвер зустрівся з представниками малайзійського бізнесу.

Українці Микола Карпюк та Станіслав Клих є політвʼязнями і повинні бути звільнені за Мінськими домовленостями.