Наказ УЦОЯО № 61 від 19.04.17 року

Чим вужчою є отримана спеціалізація - тим вищі шанси отримати високооплачувану роботу. Ця твердження ніколи не втрачає своєї актуальності. Спеціальності, пов'язані з морем є унікальними, а фахівці у цій області - завжди затребувані, і отримують гідну заробітну плату. Але здобути освіту в сфері морської інженерії можна не скрізь і зазвичай такі програми коштують дорого.

Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2017 році мають намір взяти майже 241 тисяча осіб. Про це під час прес-конференції повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Коли заходить мова про країни з високим рівнем економіки – які країни першими спадають на думку? США, Німеччина, Швеція. А чи знаєте ви, що на сьогоднішній день Китай обігнав США за рівнем ВВП за паритетом купівельної спроможності?

Влада - одна з кращих математиків в Україні у своїй віковій категорії і вже створює власний стартап: контейнер для обідів із підігрівом. Минулого року вона випадково натрапила на програму від організації Ukraine Global Scholars, взяла у ній участь і пройшла усі три етапи відбору.