Для зручного виїзду пасажирів на травневі свята в міжнародному сполученні Польща — Україна Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Інтерсіті+ №707/708 Київ - Перемишль - Київ.

На кінець року профіцит газової групи вугілля складатиме 800 тис. тонн - Укргідроенерго

"Ми сьогодні розписали баланс з переходом блоків з антрацитової групи на газову групу і ми побачили, що у нас на кінець року є профіцит у 800 тис. т вугілля, тобто теплова генерація буде повністю забезпечена газовою групою вугілля з профіцитом",- сказав І.Сирота.

В Україні до 50% ринку продуктів харчування і до 80% ринку міцного алкоголю є контрафактом. При цьому, навіть виробники традиційно якісної продукції змушені здешевлювати свою продукцію за рахунок спрощення чи відходу від технологій.

Енергохолдинг ДТЕК планує відмовитися від споживання дефіцитного антрациту і перевести свої ТЕС на вугілля марки "Г".

Підвищення акцизів на алкоголь спровокувало збільшення фальсифікату – експерт

“З точки зору споживачів підвищення акцизів завдає чергового неприємного удару по кишені. І звісно, ті, хто може собі дозволити якісний продукт, будуть купувати у супермаркетах і дорожче, адже це є певна пересторога від придбання неякісної продукції. Що стосується споживачів, які фінансово не забезпечені, то, звісно, вони будуть шукати дешевий замінник офіційному алкоголю, і звісно, вони будуть купувати продукцію невідомого походження”, — сказав О.Цільвік.

ДП «Антонов» за два роки у складі ДК «Укроборонпром» збільшив прибуток у 4 рази.

В уряді роз

"Концепція монетизації субсидій, яку ми напрацювали разом з Світовим банком, нашими європейськими колегами, передбачає два кроки. Перший, на рівні підприємств теплоенергетики, щоб позбутись клірингових розрахунків, а також прибрати монопольне становище НАК "Нафтогаз". По-друге, монетизація субсидій для споживачів, яка означає, що зекономлену частину коштів субсидії споживач зможе спрямувати на енергоефективні заходи. Тут маємо потенціал у 52 млрд грн, які держава витрачає на субсидії", - наголосив Г.Зубко.

У Міжнародному валютному фонді вважають, що продаж державних земель має бути прозорим, відкритим та розпочатися якомога скоріше.

Через високі акцизи горілка в Україні коштуватиме 80 грн за пляшку — “Укргорілка”

У зв’язку зі зростанням акцизів і вартості спирту, ціна півлітрової пляшки горілки має становити 79,9 грн, переконані в Асоціації.

Проект накопичувальної пенсійної системи внесуть на розгляд ВР за кілька тижнів - нардеп

"Наразі робота над проектом закону щодо запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи на завершальній стадії. За кілька тижнів цей документ буде зареєстрований у Верховній Раді. Він визначатиме етапність впровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, порядок набрання чинності норм вже існуючих законів, які регулюють це питання, а також там будуть чітко прописані особливості функціонування цієї системи на всіх етапах", - розповів депутат.